چگونه به سرعت دستگیره های عشق را از دست دهیم – ۳ تمرین ثابت شده برای خلاص شدن از شر دستگیره های عشق در زمان کوتاه

اصطلاح “دستگیره های عشق” کمی اغوا کننده، جذاب و خود متناقض است. چرا دوست دارید دستگیره های عشق خود را که به شما کمک می کند از عشق ورزی خود لذت ببرید گم کنید؟ دستگیره های عشق در واقع یک اصطلاح عامیانه برای گوشت یا چربی اضافی روی کمر است.

افراد کمر را می‌چسبند تا در هجوم‌های خود نیروی کامل را القا کنند، این همان چیزی است که به آنها لذت می‌برد. و اگر کمی گوشت روی کمر وجود داشته باشد، می توان از آن به عنوان دسته استفاده کرد تا چسبندگی محکم تری داشته باشد و عملکرد را تسهیل کند.

عشق جدا کردن، دستگیره های عاشقانه یا لایه های چربی روی کمر نشانه سلامت بد شکم است. آنها شکم شما را زشت نشان می دهند. زنانی که دسته‌های عاشقانه‌ای دارند در نمایش میانی‌شان تردید دارند و کسانی که کمری باریک، سفت، براق و جذاب دارند با افتخار آن را به رخ می‌کشند.

یک کمر باریک، گرد و سکسی بسیار جذاب تر است، زیرا نوید بخش بالا و پایین آن است.

اگرچه ورزش‌ها کمک زیادی به افراد برای از دست دادن دسته‌های عشق می‌کنند، باید به خاطر داشت که حتی بهترین ورزش به شما کمک نمی‌کند تا از شر دسته‌های عشق خلاص شوید، مگر اینکه غدد بزاقی خود را از شروع آبیاری در لحظه مشاهده شیرینی کنترل کنید. غذاهای تند، سرخ شده و ترد.

یک رویکرد مثبت، گرفتن رژیم غذایی است که با چربی مبارزه می کند و به خلاص شدن از شر عشق کمک می کند. میوه های خام، تازه، فیبری، سبزیجات، سالادها، غلات کامل و آب فراوان بسیار مغذی و ملین هستند.

هنگامی که معده خود را از تمام مواد زائد سمی و مواد غذایی مصرف شده در روز قبل تخلیه می کنید، نرم و انعطاف پذیر می شود و تمرین سوزاندن عشق بسیار راحت تر و موثرتر می شود.

چگونه عشق را سریع از دست بدهیم

تمرین اول

این یک تمرین تنفسی هندی است که کاپال بهاتی پرانایام نام دارد. کاپال بهاتی در واقع به معنای چهره درخشان است. سلامت شکم صاف و سفت شما از طریق درخشندگی چهره شما آشکار می شود.

اگرچه کاپال بااتی توسط حکیمان هندی باستان، به ویژه سیج پاتاجالی، هزاران سال پیش ابداع شد، اما اخیراً توسط بزرگترین نماینده زنده یوگای هند باستان، سوامی رامدف، ترویج شده است.

کاپال بهاتی یک تمرین تنفسی مخصوص معده (پرانایام) است و نتایج تقریباً فوری را در قالب کاهش چربی نشان می دهد. برخی افراد ادعا می کنند که در همان روز اول حدود یک پوند گوشت از دست می دهند، اگرچه پیشرفت در کاهش وزن به شدت مشکل بستگی دارد.

این تمرین شامل جارو کشیدن شکم با کشیدن آن به داخل است. به راحتی می توانید ویدیوهای Kapal Bhati Pranayam را در یو تیوب تماشا کنید.

کافی است Kapal Bhati Pranayam را در Google یا You Tube تایپ کنید و تعداد زیادی ویدیو خواهید دید که نشان می دهد یک استاد یوگا هندی با ریش سیاه، تا حدی برهنه، تا حدی اخر با لباس اخر – سوامی رامدف- تمرین را با تفسیر به زبان انگلیسی نشان می دهد.

می توانید تمرین تنفس کاپال بااتی را با این ۲ تمرین بدنی ساده تکمیل کنید.

۱. لیفت لگن

روی زمین دراز بکشید و پشت خود را روی آن قرار دهید و پاهای خود را صاف بالا بیاورید و یک زاویه قائمه روی زمین ایجاد کنید.

ران خود را تا جایی که می توانید از روی زمین بلند کنید و تا جایی که می توانید آن را در همان حالت نگه دارید. به یاد داشته باشید که زیاده روی نکنید و خود را خسته نکنید.

به حالت دراز کشیدن برگردید

تمرین را ۵ بار تکرار کنید.

۲. کرانچ آرنج تا زانو مخالف

تمرین کمی دشوار، اما واقعاً قدرتمند برای از دست دادن عشق شما به سرعت انجام می شود.

روی زمین دراز بکشید و پشت خود را روی آن قرار دهید. دست های خود را زیر سر خود قرار دهید و آرنج های خود را به سمت قفسه سینه دراز کنید.

سر و شانه های خود را از روی زمین بلند کنید و همچنین زانوی راست خود را به سمت قفسه سینه بکشید و سعی کنید آن را با آرنج بازوی چپ خود لمس کنید.

همین کار را با زانوی چپ و بازوی راست انجام دهید.

در ابتدا فقط می توانید زانو و آرنج خود را به یکدیگر نزدیک کنید.

این تمرین عضله مایل شکم شما را هدف قرار می دهد.

چیزهای بیشتری وجود دارد که باید در مورد چگونگی از دست دادن سریع دستگیره های عشق بیاموزید. چه غذاها و ورزش های خاصی می توانند چربی معده را در کوتاه ترین زمان بسوزانند؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر