چه مقدار کربوهیدرات در ذرت بو داده و جایگزین ها وجود دارد

چه مقدار کربوهیدرات در ذرت بو داده و جایگزین ها وجود دارد


ذرت و کتو با هم خوب کار نمی کنند. ذرت را در دسته “غلات” یا “سبزیجات نشاسته ای” طبقه بندی کنید ، در فهرست “غذاها نخورید” در لیست غذاهای رژیمی کتو یافت می شود. این به این دلیل است که هر فنجان ذرت مملو از بیش از 35 گرم کربوهیدرات خالص است. این برای محافظت از اکثر ما در برابر کتوز کافی است!

با این حال ، یک ترفند ساده وجود دارد که می توان از آن برای تبدیل ذرت نابود کننده کتوز به یک قسمت کتو رضایت بخش از ذرت بو داده استفاده کرد: حرارت را اضافه کنید.

اگر می خواهید از این صبحانه محبوب پر کربوهیدرات لذت ببرید و روی کتو بمانید ، ما نکات ، پیشنهادات و جایگزین های زیر را در زیر آورده ایم.


پاپ کورن دقیقا چیست؟

لوبیا پاپ کورن فقط ذرت خشک شده روی لپه است. سپس آنها را گرم می کنند تا آب باقی مانده در آنها منبسط شود و مهره ها تا حدود 40 برابر اندازه خود منفجر شوند.

این هک خوشمزه برای تنقلات هزاران سال است که مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ، اولین شواهد مصرف پاپ کورن در سواحل پرو یافت شد که قدمت آن به بیش از 6000 سال می رسد.

امروزه صدها ذرت بو داده را خواهید دید ، از صفحه داغ گرفته تا مایکروویو ، پیش از پاپ کورن از قبل بسته بندی شده تا آجیل تمیز و مقدار زیادی طعم شیرین ، شور و / یا شور. با همه این انتخاب ها ، جهان ذرت بو داده می تواند جذاب باشد ، به ویژه در رژیم کتو با کربوهیدرات کم.

به همین دلیل بهتر است تا حد امکان آن را با آجیل های 100٪ شکسته ساده نگه دارید ، که خودتان آنها را رها کرده و مواد کتو مورد علاقه خود را برای بهبود طعم و محتوای چربی اضافه می کنید.

با این حال ، باید به خاطر داشته باشیم که حتی در خالص ترین شکل خود ، ذرت بو داده حاوی همان نشاسته ای است که در ذرت تازه یافت می شود. برای قرار دادن ذرت بوداده در رژیم کم کربوهیدرات یا کتو ، در نظر گرفتن میزان کربوهیدرات هر فنجان بسیار مهم است.


کربوهیدرات کم و پاپ کورن کتو هستند؟ تغذیه و کربوهیدرات در ذرت بو داده

اول ، اجازه دهید به تغذیه کلی ارائه شده توسط ذرت بو داده با هوا (بدون سایر ترکیبات اضافه شده) نگاه کنیم.

کربوهیدرات کم و کتو پاپ کورن است

اما از نظر نسبت درشت مغذی ها ، هر فنجان ذرت بو داده 80 درصد کربوهیدرات خالص دارد! این بسیار دور از کتو پسند است ، اینطور است؟ علاوه بر این ، ذرت بو داده منبع خوبی از ویتامین B1 (تیامین) ، ویتامین B3 (نیاسین) ، ویتامین B6 (پیریدوکسین) ، آنتی اکسیدان ها و چندین ماده معدنی کلیدی را به ما ارائه می دهد.

خب، بستگی دارد. تا زمانی که اندازه و سایر ترکیبات را در نظر بگیرید ، می توانید این غذای پر کربوهیدرات را بدون به خطر انداختن کتوز در رژیم غذایی کتو خود قرار دهید.


آیا می توانید پاپ کورن کتو بخورید؟ تبدیل کتوز شکن به یک صبحانه سالم و کم کربوهیدرات

آیا می توانید پاپ کورن کتو بخورید؟

اگرچه رژیم کتو و کربوهیدرات کم بدون افزودن غذاهای پر کربوهیدرات بسیار ساده تر است ، اما می توانید برای موارد زیر استثنا قائل شوید. قسمتهای کوچک پاپ کورنبه

با در نظر گرفتن اطلاعات تغذیه بالا (یا اطلاعات روی برچسب ذرت بو داده) و محدودیت روزانه کربوهیدرات خالص ، می توانید اندازه وعده غذایی مناسب را برای رژیم غذایی خود تعیین کنید.

به عنوان مثال ، فرض کنید که میزان کربوهیدرات خالص روزانه شما 25 گرم است (که برای اکثر مبتدیان در کتو نقطه شروع خوبی است). با در نظر گرفتن این محدودیت ، می توانید برنامه ریزی اندازه پاپ کورن خود را شروع کنید. دو فنجان ذرت بوداده 17 گرم باقی مانده از سایر غذاهای کتو برای شما باقی می گذارد. تا زمانی که مصرف سایر غذاهای حاوی کربوهیدرات بالا را محدود کنید ، این مقدار مناسب برای کتو خواهد بود.

در مقابل ، با افزایش اندازه وعده به 3 یا 4 فنجان ، قرار دادن آن در محدوده کربوهیدرات روزانه بدون تغییر گزینه های سالم مناسب برای کتو برای شما دشوار خواهد بود. این زمانی است که یک صبحانه سالم کم کربوهیدرات به غذایی تبدیل می شود که کتوز را مختل می کند.

به طور کلی ، بهتر است از غذاهایی مانند این اجتناب کنید ، اما اگر نمی توانید آنها را رها کنید ، چند پیشنهاد برای چگونگی قرار دادن ذرت بو داده در رژیم کتو پیدا خواهید کرد.


نحوه افزودن ذرت بوداده به رژیم کتو بدون ایجاد اختلال در کتوز

بدون ایجاد اختلال در کتوز ، ذرت بوداده را به رژیم کتو اضافه کنید

همانطور که در مورد چیپس سیب زمینی ، پاپ کورن به طرز شگفت انگیزی بسیار پرخور می شود ، زمانی که بخش های خود را به خاطر نمی آوریم.

برای اینکه اندازه وعده های غذایی خود را تحت کنترل داشته باشید در حالی که از هر وعده کاملاً راضی هستید ، چربی های کتو (مانند کره) را به پاپ کورن خود اضافه کنید. چربی و طعم افزوده هر لقمه را کاملتر می کند ، بنابراین یک یا دو لیوان تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا هوس کربوهیدرات را محدود کنید.

علاوه بر کره ، بسیاری از مکمل های دیگر پاپ کورن کتو وجود دارد که می توانید از آنها برای بهبود چربی و / یا طعم خود استفاده کنید:

 • روغن زیتون
 • روغن نارگیل
 • روغن MCT – این روغن بی مزه همچنین می تواند به افزایش کتون اضافی کمک کند.
 • باران روغن گردو -در حرارت کم تا متوسط ​​، کره بدون قند مورد علاقه خود را با شیرین کننده گردو ترکیب کنید. اگر خیلی غلیظ است ، مقدار کمی روغن نارگیل ، کره یا روغن MCT برای ریختن راحت تر به آن اضافه کنید. روغن آجیل ماکادامیا خانگی ، کتو نوتلا و کره بادام زمینی طبیعی بهترین گزینه ها برای این هک پاپ کورن کتو هستند.
 • شیرین کننده های کتو -یک شیرین کننده مناسب کتو را با کره یا روغن ذوب شده مخلوط کرده و روی آن بپاشید تا جایگزینی سریع و آسان برای کتری کتو باشد.
 • گیاهان خشک و ادویه جات ترشی جات – ذرت بو داده خود را به یک صبحانه تند و معطر تبدیل کنید و آن را با برخی از گیاهان و ادویه های مورد علاقه خود بریزید.
 • پودر پارمزان -این پاپ کورن با طعم پنیر را به نفع پنیر واقعی کنار بگذارید. با این حال ، قبل از افزودن پارمزان ، حتما کمی کره یا کره روی آن بپاشید تا پودر به پاپ کورن بچسبد. حتی می توانید کمی پودر سیر را برای پارمسان سیر کتو با پاپ کورن مخلوط کنید.

با استفاده از گزینه های پرچرب موجود در لیست (مانند کره ، روغن یا روغن آجیل) ، می توانید 80 درصد غذای کربوهیدرات خالص را به صبحانه کتو پرچرب تبدیل کنید. در حقیقت ، تنها یک قاشق غذاخوری کره یا روغن کافی است تا میزان چربی در 2 فنجان پاپ کورن بیش از 70 درصد افزایش یابد.

با این حال ، ما همچنین باید کربوهیدرات 30 درصد باقی مانده را در نظر بگیریم. گاهی اوقات متوجه می شوید که نمی توانید یک یا دو فنجان ذرت بوداده را در محدوده کربوهیدرات خود برای یک روز قرار دهید.


جایگزین ها و تنقلات دوستدار کتو برای پاپ کورن

جایگزین های پاپ کورن دوستدار کتو

وقتی حتی یک مشت پاپ کورن شما را از حد کربوهیدرات روزانه شما بالاتر ببرد ، چه می کنید؟ در عوض ، جایگزینی برای ذرت بو داده با محتوای کربوهیدرات بسیار پایین انتخاب کنید.

در زیر ما محبوب ترین گزینه های دوست دار کتو را برای مواردی که باید کربوهیدرات ها را تا حد ممکن پایین نگه دارید ، قرار داده ایم:

جایگزین های پاپ کورن کتو خریداری شده در فروشگاه:

 • زمزمه برای ویولنسل -هر کیسه ذرت بو داده مانند ذرت بو داده بدون طعم پنیر است. این چیپس پنیر در نه طعم مختلف موجود است که بین 1 تا 3 گرم کربوهیدرات خالص در هر اونس دارد.
 • پنیر ماه -مشابه Whisps ، اما به شکل پاپ کورن و طعم های مختلف (شامل چدار و بیکن گودا). هر وعده 1 اونس حاوی 1 تا 2 گرم کربوهیدرات خالص است.
 • BymCrisps – آنها از پنیر پارمزان 100٪ با طعم های متنوع تهیه می شوند.
 • پوست خوک با مایکروویو -پاپ کورن با کربوهیدرات بالا را کنار بگذارید و برای شب فیلم بعدی خود مقداری پوست خوک در مایکروویو تهیه کنید. با تردی و طعم اضافی که آنها ارائه می دهند ، دیگر هرگز نخواهید پاپ کورن بخواهید.
 • پوست خوک – این صبحانه ساده کتو به شما نمکی و تردی می بخشد که از پاپ کورن دریافت می کنید ، اما بدون کربوهیدرات. برای آشنایی بیشتر با پوست خوک و مزایای شگفت انگیز آن برای سلامتی ، راهنمای خوردن پوست کتو خوک را ببینید.

جایگزین های پاپ کورن خانگی مناسب برای کتو:

آیا می خواهید میان وعده های کم کربوهیدرات بیشتری ببینید؟ لیست جامع میان وعده های سالم کتو را مشاهده کنید.


تصویر بزرگتر: پاپ کورن کم کربوهیدرات و نتایج کاهش وزن کتو شما

پاپ کورن می تواند یک افزودنی سالم برای رژیم کتو شما باشد ، اما تنها در صورت مصرف کربوهیدرات روزانه شما.

حتی می توانید از پاپ کورن به عنوان راهی برای افزودن چربی ، طعم و مواد مغذی بیشتر به روز خود با کمک کره ، روغن های با کیفیت بالا ، روغن گردو بدون قند ، شیرین کننده های کتو و ادویه استفاده کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع ، جایگزین های زیادی برای ذرت بو داده با کربوهیدرات کم وجود دارد که به راحتی می توان آنها را در رژیم کتو جای داد. به عنوان مثال ، پوست و چیپس گوشت خوک کربوهیدرات بسیار کمتری نسبت به ذرت بو داده دارد و مملو از چربی و طعم با کیفیت بالا است.

با این حال ، اگر سعی می کنید کتو بمانید و نتایج دلخواه را بدست آورید ، بعید است جایگزین ذرت بو داده کمکی کند. در این مورد ، ما باید تمرکز خود را بر برنامه کلی رژیم غذایی و نیازهای درشت مغذی خود متمرکز کنیم.

برای درک اینکه چه تغییراتی باید در شیوه زندگی کتو ایجاد کنید ، ما چند ابزار را برای کمک به شما در دستیابی به نتایج سلامتی و کاهش وزن در نظر گرفته ایم:


این مقاله توسط ترجمه کلمه به کلمه از منبع اصلی تهیه شده است لذا طبیعی است که از نظر نگارشی مشکلاتی داشته باشد

کلمات مرتبط:

کتوژنیک
کتوژنیک رژیم مواد غذایی
کتوژنیک چیست
کتوژنیک و ورزش
کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک ویکی پدیا
کتوژنیک کتاب
کتوژنیک مواد غذایی
کتوژنیک عوارض
کتوژنیک لاغری
کتوژنیک اینستا
کتوژنیک ایران
کتوژنیک اهواز
اسموتی کتوژنیک
الکترولیت کتوژنیک
اپلیکیشن کتوژنیک
انواع کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ایران کوک
کتوژنیک به انگلیسی
کتوژنیک چرخه ای
آنفولانزای کتوژنیک
آش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک آنلاین
اسیدهای آمینه کتوژنیک
کتاب آشپزی کتوژنیک
آشپزی کتوژنیک
آدامس کتوژنیک
آرد کتوژنیک
آمینو اسیدهای کتوژنیک
آمینو *** کتوژنیک
کتوژنیک به چه معناست
کتوژنیک برای لاغری
کتوژنیک بدنسازی
کتوژنیک برای سلامتی
بستنی کتوژنیک
برنامه کتوژنیک
برنج کتوژنیک
رژیم کتوژنیک برنامه
رژیم کتوژنیک برای کبد چرب
کتوژنیک پرشتاب
کتوژنیک پروتئین
پیتزا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک پروتئین
بولت پروف کتوژنیک
خمیر پیتزا کتوژنیک
پنکیک کتوژنیک
پیتزای کتوژنیک
پاستا کتوژنیک
کتوژنیک تلگرام
کتوژنیک تشنج
تجربیات کتوژنیک نی نی سایت
تجربیات کتوژنیک
تست کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک
تغذیه کتوژنیک چیست
تب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک تبادل نظر
رژیم تثبیت کتوژنیک
جدول کتوژنیک
رژیم کتوژنیک جنگجویان
رژیم کتوژنیک جنگجو
رژیم کتوژنیک چیست
رژیم جنگجویان کتوژنیک نی نی سایت
کتوژنیک چیه
کتوژنیک چربی
چالش کتوژنیک
رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت
کتوژنیک دایت چیست
رژیم کتوژنیک چیه
رژیم کتوژنیک چند روزه است
حلوای کتوژنیک
ماشین حساب کتوژنیک
هرم کتوژنیک
کتوژنیک خرما
کتوژنیک خرید
لیست خرید کتوژنیک
آیا رژیم کتوژنیک خوب است
یک رژیم کتوژنیک خوب
شیر خشک کتوژنیک
مواد خوراکی کتوژنیک
خربزه کتوژنیک
نان کتوژنیک خرید
رژیم کتوژنیک خوبه نی نی سایت
کتوژنیک دکتر کرمانی
کتوژنیک در نی نی سایت
کتوژنیک در ماه رمضان
کتوژنیک در بارداری
کتوژنیک دیابت
کتوژنیک دانلود
دکتر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک دکتر فرشته زمانی
رژیم کتوژنیک دوره ای
رژیم کتوژنیک در شیردهی
رژیم کتوژنیک
کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زیباتن
رژیم کتوژنیک زهرا شیری
سبک زندگی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ژاله هاشمی
ژله کتوژنیک
سوپ کتوژنیک
سبزیجات کتوژنیک
سویا کتوژنیک
سبک کتوژنیک
سالادهای کتوژنیک
رژیم کتوژنیک ساده
انواع سالاد کتوژنیک
سالاد کتوژنیک
سوسیس کتوژنیک
کتوژنیک شاپ
شیرینی کتوژنیک
شام کتوژنیک
شيريني كتوژنيك
شکر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک شیردهی
میلک شیک کتوژنیک
رژیم شوک کتوژنیک
شکلات کتوژنیک
شروع کتوژنیک
کتوژنیک صارمی
صبحانه کتوژنیک
رژیم کتوژنیک صبحانه
نمونه صبحانه کتوژنیک
صبحانه کتوژنیک نی نی سایت
رژیم کتوژنیک صرع
کتوژنیک و صفرا
دستور صبحانه کتوژنیک
نمونه رژیم کتوژنیک صرع
آیا رژیم کتوژنیک ضرر دارد
عوارض كتوژنيك
رژیم کتوژنیک عوارض
آیا رژیم کتوژنیک علمی است
عوارض کتوژنیک نی نی سایت
عوارض کتوژنیک چیست
علم کتوژنیک
عصرانه کتوژنیک
عمل کتوژنیک
عملکرد کتوژنیک
کتوژنیک غذا
غذاهای کتوژنیک
غذاهای کتوژنیک ایرانی
غذای کتوژنیک
غذای کتوژنیک با گوشت چرخ کرده
غذای کتوژنیک چیست
کتوژنیک رژیم غذایی
برنامه غذایی کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در اصفهان
فستینگ کتوژنیک
فواید کتوژنیک
رژیم کتوژنیک فست
رژیم کتوژنیک فواید
رژیم فستینگ کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک در تهران
فروشگاه کتوژنیک در غرب تهران
فروشگاه کتوژنیک در کرج
کتوژنیک قهوه
رژیم کتوژنیک قبل از بارداری
قرص کتوژنیک
قوانین کتوژنیک
فروشگاه کتوژنیک قزوین
فروشگاه کتوژنیک قم
کتوژنیک و قند خون
سوپ قارچ کتوژنیک
رژیم قلیایی کتوژنیک
کتوژنیک کرمانی
کیک کتوژنیک
چیز کیک کتوژنیک
شیرین کننده کتوژنیک
کاپ کیک کتوژنیک
کوکی کتوژنیک
کیک کتوژنیک چیست
کتوژنیک و کبد چرب
کتوژنیک گیاهی
رژیم کتوژنیک گیاهخواری
نمونه رژیم کتوژنیک گیاهی
کتوژنیک یا گیاهخواری
کیا رژیم کتوژنیک گرفتن نی نی سایت
لاغری کتوژنیک چیست
لازانیا کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لاغری
رژیم لاغری کتوژنیک رایگان
رژیم لاغری کتوژنیک چیست
روش لاغری کتوژنیک
نان لواش کتوژنیک
لوکرب کتوژنیک
رژیم کتوژنیک لوکارب
کتوژنیک میوه
کتوژنیک مشهد
کتوژنیک محض
کتوژنیک معنی
محصولات کتوژنیک در تهران
مجازهای کتوژنیک
معنی کتوژنیک چیست
مضرات کتوژنیک چیست
مربا کتوژنیک
کتوژنیک نمونه رژیم دکتر اوسطی
کتوژنیک نمونه
نان کتوژنیک
ناهار کتوژنیک
نان کتوژنیک چیست
نون کتوژنیک
نودل کتوژنیک
رژیم کتوژنیک نمونه
کتوژنیک و دیابت
کتوژنیک و بارداری
کتوژنیک و لاغری
کتوژنیک و بدنسازی
کتوژنیک و کرونا
کتوژنیک و ریزش مو
کتوژنیک و میگرن
هندوانه کتوژنیک
رژیم های کتوژنیک
میوه های کتوژنیک
عکس هرم کتوژنیک
غذا های کتوژنیک
شیرینی های کتوژنیک
هشتگ کتوژنیک
همبرگر کتوژنیک
رژیم کتوژنیک هدفمند
کتوژنیک یعنی چه
کتوژنیک یعنی چی
یبوست کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک ماهه
صبحانه ی کتوژنیک
رژیم کتوژنیک یک هفته ای
رژیم غذایی کتوژنیک یعنی چه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *