چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی ارائه دهید – تناسب اندام کندی


شرکت ها مزایای مختلفی را برای کارکنان خود ارائه می دهند ، اما عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت ، بیش از آنچه باید باشد منحصر به فرد است. چندین دلیل خوب برای ارائه این پاداش و راه هایی برای کارکردن آن برای شغل و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکتی در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ما می توانیم به آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند و این باعث بهبود روحیه کلی در محل کار شما می شود. همچنین ، تمرکز بر سلامتی به همکاران کمک می کند تا بر تمام ابتکارات سلامتی ، از جمله اقدامات با هدف کاهش شیوع بیماری در محل کار ، نظارت بیشتری داشته باشند.

کارگر اخلاقی را ارتقا دهید

نشان دادن این که به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید باعث می شود کارکنان احساس اهمیت کنند و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. همچنین ممکن است متوجه شوید که کارکنان “دوستان ورزشی” دارند که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند پزشکی پیشگیرانه باشد

ورزش منظم و تشویق کارکنان برای انجام اقدامات نیز می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از افراد در مشاغل ثابت تجربه می کنند ، مانند سردرد و کمردرد ، کمک کند. همچنین می تواند با جلوگیری از بیماری هایی که به معنای اتلاف وقت کمتر در محل کار است ، به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند.

مقرون به صرفه

اغلب اوقات ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی است ، می تواند در زمان مالیات حذف شود و به کارکنان بدون منابع مالی اجازه می دهد تا در حالی که هزینه شرکت را جبران می کنند ، به باشگاه های بدنسازی و تناسب اندام دسترسی داشته باشند. چندین گزینه وجود دارد که کارفرمایان می توانند با پرداخت عضویت کامل ، تخفیف دادن به کارکنان یا پرداخت بخشی از عضویت به شرطی که به مدت یک ساعت در هفته به باشگاه می روند.

همچنین عضویت در باشگاه ورزشی می تواند حق بیمه شرکت را کاهش دهد ، زیرا کارگران سالم تر ویزیت پزشک کمتری دارند و نسخه های کمتری دارند و این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه متحمل می شود.

چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی ارائه دهید

بیا شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و از آنها فراتر روند!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *