چرا انجمن سلامت زنان را انتخاب کنید؟ انجمن سلامت زنان کانزاس سیتی


چرا انجمن سلامت زنان را انتخاب کنید؟

۲۱ ژانویه ۲۰۲۲

زنان در منطقه کانزاس سیتی پزشکان زیادی برای مراقبت های بهداشتی برای نیازهای مراقبت های بهداشتی زنان دارند. پس چطوری فردی را انتخاب کنید که به علایق شما اهمیت می دهد?

ما فکر می کنیم شما باید همکاران سلامت زنان را به بالای لیست خود اضافه کنید. برای مشاوره وقت بگیرید با ما تا نگاهی به اطراف خود بیندازیم، تیم خود را ملاقات کنیم و در مورد کاری که اینجا انجام می‌دهیم بیاموزیم. ما فکر می کنیم که برای زنان ضروری است که با پزشک متخصص زنان و زایمان خود احساس راحتی کامل داشته باشند، و امیدواریم که هنگام ملاقات با ما این احساس را داشته باشید.

شرکای سلامت زنان

Women Health Associates مراقبت های بهداشتی، خدمات و آموزش با کیفیت را جشن می گیرد

تیم مراقبت های بهداشتی ما به طور کامل از زنان و به زن برای ما یک تیم مراقبت های بهداشتی توانا و دلسوز اختصاص داده شده به مراقبت از زنان دیگر در تمام جنبه های مراقبت باروری و رفاه عمومی آنها – از نوجوانی تا سال های باروری آنها تا یائسگی و بعد از آن.

ما معتقدیم Neck of the Woods ما با تمرکز بر سلامت زنان با خدمات با کیفیت و ارائه اطلاعات مورد نیاز زنان برای تصمیم گیری آگاهانه مکان بهتری است.

کیفیت مراقبت های بهداشتی در همکاران سلامت زنان

اول و مهمتر از همه، تیم ما به ارائه خدمات بهداشتی با کیفیت بالا اختصاص دارد. هنگامی که از WHA بازدید می کنید، یک قرار سریع و یکباره نگیرید. در عوض، شما زمانی را صرف چک کردن با کارکنان دفتر دوستانه ما خواهید کرد، و از آنجا، توجه متمرکزی را از تیم جامع پزشکان، پرستاران و/یا ماماها دریافت خواهید کرد – بسته به ترجیح شما یا دلیل مراجعه به مطب شما. آن روز.

پیشگیرانه مراقبت سنگ بنای آن است کیفیت مراقب باشید زیرا به سلامت کل بدن می پردازد و از مشکلات سلامتی بالقوه قبل از شروع پیشگیری یا ایجاد می کند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم حداقل سالی یک بار به متخصص زنان و زایمان خود مراجعه کنید و مراقب توصیه های آنها برای معاینات معمول لگن، تست پاپ اسمیر و سایر معاینات متناسب با سن، سابقه پزشکی و سبک زندگی خود باشید.

ما علاوه بر مراقبت های بهداشتی عمومی زنان، مراقبت های دوران بارداری، بارداری و پس از زایمان با کیفیت را نیز ارائه می دهیم تا بتوانید بارداری سالم و بدون استرس و زایمان و زایمان موفقی داشته باشید. البته ما نیز حامی جدی شیردهی هستیم و هر سطحی که شما نیاز داشته باشید به شما کمک خواهیم کرد.

در راه، ما آنجا خواهیم بود تا سفر را تسهیل کنیم، همانطور که شما مسیر خود را در دوران پیش از یائسگی و یائسگی طی می کنید، و به شما کمک می کنیم تا بر موانعی که ممکن است در این مسیر پیش بیاید غلبه کنید.

تمرکز ما بر سلامت مادام العمر استما مطمئن می شویم که مراقبت شخصی با کیفیت بالا را ارائه می کنیم زیرا نیازهای بدن شما در طول مسیر تغییر می کند.

خدمات مهربانانه و شخصی

را خدمات ما یا همیشه توصیه می کنیم به نیازهای بدن خود توجه ویژه ای داشته باشید و همچنین به آنچه احساس می کنیم از قلب و روح شما حمایت می کند.

بدن زنان – و نیازهای آنها – به طور چشمگیری از نوجوانی تا سال های باروری آنها تغییر می کند (چه بچه دار شدن را انتخاب کنید یا نه) و در طول دوران بارداری برمی گردد. کهنسال; WHA اینجاست تا به شما کمک کند این تغییرات را تا حد امکان ایمن انجام دهید.

ما پیشنهاد می دهیم:

  • آزمون سالانه سلامت زنان
  • معاینات روتین لگن و پاپ اسمیر (موثرترین راه برای توقف سرطان دهانه رحم قبل از شروع آن)
  • معاینات STD
  • مشاوره و پشتیبانی پیشگیری از بارداری
  • محدوده از گزینه های کنترل بارداری از جمله گزینه های غیر هورمونی، هورمونی و کنترل بارداری دائمی
  • معاینات و مشاوره بارداری در صورت نیاز.
  • مراقبت های کامل و جامع قبل از زایمان، بارداری و پس از زایمان، از جمله توجه دقیق به برنامه زایمان و حمایت از شیردهی
  • درمان طیف وسیعی از بیماری های زنان، از جمله اندومتریوز، فیبروم، PCOS و غیره
  • مراقبت و راهنمایی در طول سفر یائسگی، ارائه درمان هورمونی طبیعی و مصنوعی در صورت نیاز.
  • مونالیزا تاچیک روش انقلابی برای بازگرداندن سلامت واژن و تسکین یا معکوس کردن برخی از ناراحتی های مرتبط با یائسگی

بازدید از همکاران بهداشت زنان به شما نشان می دهد که چرا تجربه مراقبت از زنان که زنان ارائه می کنند بسیار مهم است – این تجربه مهربان تر و مرتبط تر است.

آموزش توانمندسازی است

هنگامی که مراقبت های باروری و یائسگی از محافل زنان و در زمینه پزشکی حذف شد، زنان اغلب در پوششی از رمز و راز در مورد هر چیزی که به بدن و سلامت باروری آنها مربوط می شود، پوشیده می شدند. این منجر به سردرگمی، سوء تفاهم و جدایی از بدن خود می شود.

در مجمع جهانی بهداشت، ما می دانیم که اطلاعات دقیق، آموزش در مورد گزینه های درمانی، و درک جامع از بدن شما کلید احساس قدرت و توانایی در تصمیم گیری صحیح برای خود و آینده است.

ما هر قرار ملاقات با بیماران خود را به عنوان فرصتی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی که داریم می بینیم تا آنها بتوانند به قدردانی، احترام و درک عمیق تر از بدن خود، توانایی ها و فرآیندهای شگفت انگیز آن رشد کنند.

همکاران بهداشتی ما بسیار تحصیل کرده و آموزش دیده اند و به دلیل استعدادها و شخصیت های فوق العاده خود – کاملاً صادقانه – به طور ویژه انتخاب شده اند. ما بی صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن اینکه چه کسی هستیم با شما هستیم و مشتاقانه منتظر جشن بی نظیر شما هستیم.

با یک شرکت سلامت زنان تماس بگیرید برای تعیین اولین قرار ملاقات یا مشاوره. ما خوشحالیم که با مشتریان بالقوه مصاحبه می کنیم. وقتی آنها انتخاب می کنند ما دوست داریم ما به‌عنوان یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی، به دلیل اینکه چه کسی هستیم، چه چیزی برای آن ایستاده‌ایم و خدمات شخصی که ارائه می‌دهیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/