پیگیر درخواست های اقتصادی کارکنان دادگستری هستیم


به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ ابراهیم شاهرخیان در نشست با قضات و دستگاه قضایی استان همدان در خصوص میزان حقوق و پذیرش شکایات نامتناسب در کارهای مرتبط با کار و کمبود منابع مالی اظهار داشت: در این راستا با توجه به شرایط و ضوابط مربوط به کار و فعالیت در حوزه های مختلف از جمله موارد زیر است. مبنای چنین مسائلی شده است.

وی افزود: افزایش پرونده های ورودی و کمبود نیروی انسانی مشکلات پیش روی کار پرسنل این نمایندگی را افزایش می دهد، از این رو درخواست برای حل مشکل کم بودن حقوق را صحیح خواند.

معاون مالی، پشتیبانی و امور عمرانی وزارت دادگستری افزود: می توان با اجرای سند تحول قوه قضائیه و با استفاده از فناوری روز و هوش مصنوعی و ارسال برخی پرونده ها به بخش خصوصی از پرونده ها جلوگیری کرد. از بدو ورود به این موسسه تا حدودی از کار کاسته شده است اما با نتایج ایده آل فاصله داریم.

وی بیان کرد: به طور جدی پیگیر درخواست ها و درخواست های کارکنان دستگاه های قضایی و قضایی به ویژه در راستای رفع مشکلات آنان در حوزه زندگی و خانه سازی هستیم که از جمله آنها می توان به ایجاد بنیاد تعاون اشاره کرد.

در این جلسه قضات و نمایندگان کارکنان به بررسی مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

انتهای پیام/۳۱۴۰
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید