پیروزی انقلاب مرهون رهبری حکیمانه امام راحل(ره) بود


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، بختیار خلیقی ظهر امروز در آیین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران، ایمان و باور مردمی و اراده مردم را بزرگترین شاخصه انقلاب اسلامی دانست و افزود: رهبری حکیمانه امام راحل(ره)، حضور مردمی و اعتقادات دینی از عوامل تحول‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

به گفته وی، پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها در کشور ایران تحول‌ساز بوده بلکه تغییر و تحولات چشمگیری در سطح منطقه و بین‌الملل ایجاد کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ یکی از انقلاب‌های بی‌نظیر جهان عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران بدون هیچگونه مرزبندی و طبقه‌بندی و بر اساس خواست و اراده مردمی و تعالیم اسلامی بوده است.

امام راحل (ره) از شخصیت‌های بی‌نظیر تاریخ است

یکی از اساتید دانشگاه نیز شخصیت امام راحل را از شخصیت‌های بی‌نظیر در تاریخ دانست و گفت: آن رهبر فقید از تمام صفات و ویژگی‌های انسان کامل برخوردار بود.

سیدامین موسوی، اجتهاد، سادگی، عرفانی، مردمداری و حماسی بودن را از صفات بارز امام خمینی(ره) عنوان کرد.

وی تفکرات امام خمینی (ره) بر اساس مکتب اسلام دانست و گفت: امام ساده زیستی را برای مسولین نظام بخوبی تبیین کرده است.

موسوی با اشاره به اینکه امروز دشمنان نظام درصدد تحریف اندیشه‌ها و مکتب و روش امام راحل هستند اظهار کرد: مسوولان در مدیریت و اداره کشور، تفکرات و مکتب امام را الگوی خود قرار دهند.

وی بالندگی در عرصه‌های اقتصادی، علمی، فرهنگی و سیاسی کشور و تحقق تمدن اسلامی را نیازمند ادامه راه و روش بنیانگذار جمهوری اسلامی دانست.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۸۵
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید