پیروان مکتب امام همیشه انقلابی بوده اند


به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام امرالله اندرزیان به بیان نکات مهمی از سخنان امام خمینی (ره) به مناسبت سالروز شهادت معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد پرداخت. وی در مصلای خمینی شهر دهدشت گفت:

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج اهمیت رسیدگی به مظلومان، مبارزه با فقر و غنا، عدالت و جهاد قضا را از دیگر موضوعاتی دانست که امام راحل بر آن تاکید کردند: آنهایی که بعد از چهار دهه حسرت می خورند کجایند. انقلاب می خواهید؟ آیا آنها می خواهند از حق به باطل بروند؟ بدانید که امام و انقلاب حق است.

امام خمینی (ره) آمریکا را شیطان جهان خواند و فرمود: شما هشت سال آمریکا را خلق کردید. به لطف خدا ما هم دچار مشکل هستیم.

حجت الاسلام اندرزیان افزود: متأسفانه هنوز برخی در نهادهای دانشگاهی می گویند که حل مشکل در گرو رابطه با آمریکاست.

وی گفت: هشت سال از دفاع مقدس می گذرد اما جهاد ما هنوز تمام نشده است، تبیین عالم اعظم و جهاد را داریم و کسانی که می جنگند باید بیایند.

مدرس و مدرس دانشگاه گفت: به شاه پرستان می گویم که شاه فقط قبور کشور ما را ساخته، مگر این کشور را به آمریکا نفروخته است؟ نادان، کور، نادان، بی سواد که از محمد رضا دفاع می کنید، خسته نباشید و بدانید فرزندان امام بیدار و بیدارند، به یکی رسیدید. در طول این سال‌ها موقعیت‌های خوب در دنیا و برخی افراد به بهانه افزایش کالا از همه چیز غافل شده‌اند.

وی گفت: اندیشه امام جهانی است زیرا قرآن، پیامبر و امامش جهانی است.

حجت الاسلام اندرزیان امام مکتب را مکتب شهدا دانست و گفت: پیروان امام مکتب کسانی هستند که اگر یونان یکی از کشتی های ما را تصرف کند با دو کشتی آنها را ناامید می کنیم.

وی با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) جوانان را با اندیشه بین المللی تربیت کردند گفت: رسالت شهدا در حادثه پنجم کربلا به پایان رسید اما این شهدا تنها به عشق امام ماندند و اسلام و دین عمل کردند.

حجت الاسلام اندرزیان در خطاب به مسئولان گفت: در معیارهای تمدنی ارزش و معیاری جز تقوا در راه خدا نیست و این ارزش الهی باید معیار و انتخاب افراد باشد.

وی افزود: نیروهای انقلاب باید در دولت مردم پاسخگو باشند.

رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور در هشت ماه پس از تحلیف همه ساختارهای فاسد را ویران کرده است، راه ما به مناسبت میلاد امام روشن است، این کار را انجام می دهند و ما باید همیشه انقلابی و آماده مقابله با دشمن باشیم. واوسو.

انتهای پیام/ ۸۲۰۱۶
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید