پیام محله مدرسین پس اجتناب کرده اند ارتحال آیت الله ریشهری


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند قم، محتوای متنی پیام محله مدرسین بخش علمیه قم پس اجتناب کرده اند درگذشت آیت الله ریشهری به این رئوس مطالب است:

به تماس گرفتن خدا

من می خواهم اجتناب کرده اند آن خدا هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز خواهیم گشت

رحلت آیت الله محمدی الریشهری باعث درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزه کردن شد.

این عالم فرهیخته هم در جهان سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم در جهان نشر سنت اهل بیت علیهم السلام اجتناب کرده اند خادمان فداکار نظام اسلامی به شمار {می رود}.

ورزش آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهشی وی در علوم حدیث را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت یکی اجتناب کرده اند تخصصی ترین امکانات قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید احادیث را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز تألیف آثار ماندگاری چون دائرهالمعارف امام علی، امام حسین، امام مهدی (عج)، را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره جزء ارائه دهندگان آموزشی ایشان است.

این روحانی جلیل القدر در مبارزات انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند انقلاب در وظیفه هایی چون عضویت در مجلس خبرگان مدیریت، وزارت دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید دادستانی کل ملت، تصویر ولی فقیه در وزارت حج را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسداری ایفای عملکرد کرد. حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی.

محله اساتید بخش علمیه قم درگذشت این عالم فرزانه را در پیشگاه حضرت بقیه الله العظمی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم مدیریت (مدظله العالی) مرجع عالیقدر عرف (دامت) ادعا کردند. درود را انتخاب کنید و انتخاب کنید رحمت واسعه)، پژوهشگران بخش دین، خانوار، فرزندان، عاشقان، بستگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازماندگان آن فقید سعید را آسایش عرض نموده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای آن مرحوم رحمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغفرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای بازماندگان استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجر اجتناب کرده اند درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.

انتهای پیام/ ۷۸۰۲۳
این را برای صفحه اول توصیه دهید