پکس در جاده ساحلی جنوبی قشم به زمین افتاد


به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، رئیس سازمان منطقه آزاد قشم عصر امروز در مراسم کلنگ زنی این پروژه اظهار داشت: فراگیری ایجاد می شود. کف، آسفالت و تابلو در نظر گرفته شده است.

افشار فتحی ادامه داد: بر اساس برآوردها این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۵ هزار میلیارد ریال اجرا می شود.

به گفته وی، جاده ساحلی جنوب از روستاهای قشم، سوزا و ترگان، رگو، برکی خلف، ماسان و شیب دراز می گذرد و پنج هزار قشموندی به طور مستقیم از آن بهره مند می شوند.

به گفته رئیس بنیاد منطقه آزاد قشم، حجم ماشین آلات این پروژه تجهیز شده توسط خاتم الانبیاء در پروژه های ملی بی نظیر است.

فتح الله افزود: ما متعهد به پیشرفت سریع در توسعه قشم هستیم و در توسعه قشم نیازمند تکمیل زیرساخت های لازم هستیم که یکی از مهمترین آنها راه و ایجاد شبکه جامع حمل و نقل است.

وی احداث پل خلیج فارس را یکی دیگر از پروژه های زیرساختی عنوان کرد که در حال تامین اعتبار است و تکمیل پل و احداث جاده های جزیره و شبکه حمل و نقل مناسب زمینه ساز رسیدن منطقه آزاد قشم به ماموریت و چشم انداز خود می شود. انجام داد. این منطقه را شتاب می بخشد و آن را به یک هاب انرژی منطقه ای تبدیل می کند.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم در حال پیشرفت است و ممکن است عده ای از این موضوع ناراحت باشند اما ما تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم انجام می دهیم.

از سبک جدید مدیریت منطقه آزاد قشم خرسندیم

در بخشی دیگر از این مراسم، نمایندگان مردم بندرعباس، قشم، بوموسی، حاجی آباد و بندرخمیر گفتند: “

احمد مرادی گفت: همیشه سعی کرده ام در جمع مردم باشم و دغدغه های مردم را بشنوم و در مدیریت جدید منطقه آزاد قشم در جزیره رضایت وجود دارد.

وی با بیان اینکه امیدواریم با ادامه روند فعلی مردم احساس کنند منطقه آزاد متعلق به آنهاست و در خدمت آنهاست و ما کاملا در کنار مدیران سازمان هستیم و از آنها قدردانی می کنم، راضی هستم. سبک جزیره “

مرادی گفت: امروز از تمامی سدهای صیادی بازدید و مشکلات را شناسایی کردیم و در اولین فرصت با همکاری این سازمان کارهای خوبی در حوزه شیلات انجام خواهد شد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، بوموسی، حاجی آباد و بندرخمیر امروز مجلس، دولت و قوه قضائیه را سه رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران دانستند که در عرصه خدمت خالصانه و وحدت و وحدت مردم. از این نیروها برای حل مشکلات مردم جزیره استفاده شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: پروژه های عمرانی به موقع و با اهتمام لازم به اتمام برسد و احداث جاده ساحلی در قشم الگویی برای تکمیل سایر پروژه های استان باشد.

اقدامات تعهد را اطلاع دهید

امام جمعه قشم در ادامه این آیین گفت: باید از جهاد تفسیری استفاده کنیم تا جامعه را از امیدها و کارهای بزرگ آگاه کنیم.

حجت الاسلام غلامرضا حاجیبی ادامه داد: اکثر کارهای مهم و زیربنایی که اخیراً انجام شده قرار نبوده و باید به دولت دستمیرزاد بگوییم.

وی با بیان اینکه هدف دولت مردمی خدمت به مردم است و باید از خدمتگزاران حمایت شود، گفت: خدمت به مردم در مناطق مرزی برای خنثی کردن نقشه های شوم دشمنان که مانع پیشرفت برخی کشورهای کوچک است اهمیتی دوچندان دارد. چشم هم همین کار را می کند. “

خطیب امام جمعه از خدمات قرارگاه خاتم الانبیاء در توسعه قرارگاه خاتم الانبیا قدردانی کرد و افزود:

انتهای پیام/ ۸۸۰۷۴
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید