پنج آدم ربا در مردان دستگیر شدند


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سرهنگ محمد جلیان در گفت وگو با خبرنگاران، در تشریح جزئیات این خبر گفت: یک فقره آدم ربایی در یکی از پارک های شهر مرند به پلیس گزارش شد که در این حادثه هشت نفر کشته شدند. در تجمعی که در آن افراد کشته شدند، دختر دانشجو با معشوقش درباره ربوده شدن و آزار و اذیت خود صحبت می کرد.

وی در ادامه گفت: موضوع دستگیری آدم ربایان در دستور کار پلیس قرار گرفته و با استفاده از شگردهای پلیسی، پنج آدم ربا از یکی از روستاهای شهرستان که سابقه تخریب داشتند شناسایی شدند. وی ظرف دو ساعت دستگیر و پرونده اش به مراجع قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ جلالیان گفت: متهمان به جرم خود اعتراف کرده و با دستور دادسرای شهرستان مرند به شهرستان مرند بازگشتند تا به عنوان هشدار برای اخلال در نظم و امنیت عمومی در شهرستان مورد استقبال گرم قرار گیرند. در نتیجه دستگیری و بازداشت آنها توسط شهروندان در سطح شهر و در نتیجه رضایت مردم.

فرمانده انتظامی شهرستان مردان تاکید کرد: پلیس و قوه قضائیه با هرگونه ناامنی و هر اقدامی که آسیبی به جامعه وارد کند برخورد خواهد کرد نه پناهگاهی برای مجرمان. – رفتار شکسته بی پاسخ نخواهد ماند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید