پرداخت ۴۶۰ میلیارد ریال از سوی گندم کاران زنجانی مطالبه/ جایزه دولتی به گندمکاران


ولی الله زمانی رئیس غله و خدمات بازرگانی استان زنجان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ۴۶۰ میلیارد ریال برای خرید تضمینی گندم از طریق بانک امل (کشاورزی) در اختیار گندمکاران قرار می گیرد.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تاکید کرد: روند پرداخت بهای تضمینی گندم به کشاورزان ادامه دارد و جای نگرانی برای تحویل نیست. در روزهای آینده حساب ها و مطالبات آنها به روز می شود.

وی درباره پرداخت گندم به کشاورزان افزود: پس از تحویل گندم به مراکز فروش گندم و ثبت اسناد مربوطه، پرونده پرداختی به بانک کشاورزی ارسال و پس از طی مراحل اداری به کشاورزان تحویل داده می شود. تبدیل شدن حساب

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۶ مرکز در این استان فعال و آماده عرضه گندم کشاورزان هستند، گفت: پس از ثبت نام در مرکز مذکور، آن را به مراکز مشخص منتقل کنید. ارجاع به سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی

رئیس غله و خدمات بازرگانی استان زنجان ادامه داد: بر اساس مصوبه وزارت جهاد کشاورزی امسال تضمین خرید هر کیلوگرم گندم معمولی و دیم از کشاورزان به ترتیب ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۰ هزار و ۹۲۰ تومان است. است به ازای هر کیلوگرم گندم عرضه شده به دولت هزار تومان به عنوان پاداش اضافه شد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید