پایان مشاجره فرمانده انتظامی اصفهان با سارقان


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان در سلسله نشست های هم اندیشی پلیس با مردم در مصلای نماز جمعه مسجد حضرت بقیه الله (عج) استان ادامه یافت. با گرامیداشت امام راحل در جوار اصفهان، شهدای انقلاب اسلامی، جنگ مظلومانه، دفاع از حرم و شهدای نظم و امنیت بیان کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران پرچمدار اسلام ناب محمدی است. و آن نظام که از مستضعفان و محرومان حمایت می کند تا در مقابل نیات پلید رژیم های استکباری بایستد.

وی افزود: امروز حلقه نهضت امام خمینی (ره) به جغرافیای ایران اسلامی ختم نمی شود و به برکت خون شهدا به قاره های مختلف کشیده شده است. ثروت ها و منابع رژیم های استکباری غارت شده است و لذا این رژیم ها دشمن انقلاب اسلامی ایران هستند.

میرحیدری افزود: دشمن در فضای واقعی و مجازی تلاش می کند بین نسل جوان و فرهنگ انقلاب و دین مبین اسلام فاصله ایجاد کند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه بررسی آمار جرم و جنایت نشان می دهد اکثر مجرمان و بزه دیدگان کسانی هستند که خانواده هایشان شئونات دینی فرزندان خود را رعایت نمی کنند و کسانی هستند که در شبکه مفاسد اخلاقی دست دارند. از مسجد فاصله گرفت. و جوانان مسجد.

وی با تاکید بر اینکه کانون های فرهنگی و مذهبی مساجد باید با برنامه های فرهنگی دشمن برخورد قاطع داشته باشند، گفت: اگر فقط به مساجد راضی باشیم ضرر می کنیم.باید پارک و شهربازی داشته باشیم. در همه مراکز عمومی مانند محل فعالیت دشمنانمان و این مرزها و محیط ها را بر اساس گفتار و رفتار صحیح جوانان سازماندهی کنیم.

پلیس مخالف رفتار منفی با جوانان است

میرحیدری با بیان اینکه پلیس با برخورد منفی با جوانان مخالف است، افزود: حساب جوانان آسیب دیده از تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن از غاصبان جداست اما باید جلوی تلاش ما گرفته شود. “برای اصلاح باشید. جوانان مجروح و جامعه مذهبی را برگردانید و طوری رفتار نکنید که از ایمان ما دور شوند و دشمن در ذهنشان غالب شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه محله شما تحت کنترل پلیس ناحیه ۱۹ شهر اصفهان است، گفت: با کاهش ۱۵ درصدی اقدامات تقدیری انجام شده است. سرقت موتور سیکلت، پرتاب و بیرون خودرو، افزایش ۵ درصدی مشکلات قاچاق و جمع آوری مواد مخدر، افزایش کشف سلاح غیرمجاز، کنترل دعوا و درگیری خیابانی.

پلیس در حال انجام عملیات علیه سارقان است

وی با اشاره به برخی سرقت ها در این منطقه گفت: شب گذشته چهار نفر اقدام به آزار و اذیت مردم منطقه کردند که با کمک مقامات ارشد دستگیر شدند. قوه قضاییه که اقدامش قابل تقدیر است.

میرحیدری با بیان اینکه این سه نفر سابقه غارتگری دارند، از قوه قضائیه خواستار قاطعیت بیشتر شد و گفت: اصفهان محل آسایش غاصبین نخواهد بود و اجازه نمی دهیم آرامش به این افراد برسد. البته باید از پلیس حمایت کند و طوماری بنویسد و از قوه قضاییه بخواهد عاملان آن را به شدت مجازات کند.

مشاجره پلیس با سارقان را ببینید

فرمانده انتظامی استان اصفهان با هشدار به سارقین گفت: بحث خود را با این گونه افراد تمام می کنم و به آنها می گویم دستی که مردم را می زند به آرامش نمی رسد، هرکس اینجا و اصفهان را بخواهد به مناطق دیگر می رود. افرادی که ناامنی ایجاد می کنند باید بدانند که پلیس امنیت آنها را از بین می برد و این افراد باید از محل و حتی شهر بیرون شوند.

مردم ترافیک مشکوک را به پلیس گزارش می دهند

وی با اشاره به حضور مجرمان خارجی در محله گفت: در گذشته هرکسی که می خواست در محله خانه اجاره کند و ساکن شود زیر نظر اهالی محل قرار می گرفت و به هیچکس به راحتی اجازه نمی داد. «در همسایگی مستقر شود. اما امروز، مشاوران املاک و مستغلات، بدون هیچ جست و جوی، برای مبالغ هنگفتی که به مجرمان پرداخت می شود، جای خالی موقتی را فراهم می کنند.

میرحیدری از شهروندان خواست مراقب محیط زیست خود باشند و در صورت مشاهده هرگونه تردد مشکوک در محلات و مجتمع های مسکونی خود را به پلیس پنج گانه اطلاع دهند، سلاح های مسلحانه را به سرقت ببرند و در صورت تهدید از آنجا اقدام کنند، مناطق امنیت مردم را تغییر می دهد.

برای هیچ مشکلی با ۱۱۰ تماس نگیرید

فرمانده انتظامی استان اصفهان بر لزوم تفکیک موضوعات فوری و غیر فوریتی در ارتباط با سامانه تاکید کرد و گفت: سعی شده از کادر و نیروهای بومی استان در این سامانه استفاده و گشت زنی انجام شود. در جهت و به موقع در دسترس هستند. آنها هم به دنبال راه حلی برای مشکل هستند، البته مردم هم باید در نظر داشته باشند که برای هر مشکلی با مرکز تماس نگیرند، مثلاً شخصی که از سفر برمی گردد و می بیند خانه اش غارت شده است، این یک اورژانس نیست. صادر و باید شکایت خود را به کلانتری تسلیم کنید.

وی افزود: حوادثی مانند دزدی هایی که در آن زمان رخ داده و یا افرادی در این حادثه دخیل بوده اند یا حوادث و اتفاقاتی که تاخیر در حضور پلیس موجب تضییع حقوق مردم می شود و مشکلاتی که در پی می آید ضروری است. موارد و شهروندان سریعاً گزارش دهند، اما سایر مسائل غیر فوریتی باعث اشغال مرکز ۱۱۰ ساله و از دست دادن مأموریت فوری مأموران می شود.

با تماس با سامانه ۱۹۷ به بهبود عملکرد پلیس کمک کنید

میرحیدری گفت: نیروی انتظامی نیز سامانه ای را برای ارتقای عملکرد خود راه اندازی کرده است و شهروندان می توانند از طریق این سامانه با ما در ارتباط باشند تا انتقادات، شکایات و تمجیدهای خود را از عملکرد ماموران بیان کنند که راز نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص بهبود عملکرد بیان کرد. امنیت. شهرداری و محله خود را بالا ببرید، علاوه بر این سامانه، روز دوشنبه ۱۴ جلسه عمومی در اداره حسابرسی عمومی نزدیک کلانتری داریم و به همه برای رفع مشکلات و مطالبات مردم به صورت شخصی خدمت می کنیم.

جوانان انقلابی و حزب الهی را به پیوستن به پلیس تشویق کرد

فرمانده انتظامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم جذب جوانان انقلابی و حزب اللهی در نیروی انتظامی استان، گفت: اگر می خواهیم امنیت استان ما در اختیار نیروهای بومی و آشنا به فرهنگ اصفهان باشد باید خود را یاری کنیم. اما در نزد خدا بالاترین پاداش اوست.

مقام معظم رهبری نیروی انتظامی را مجاهد فی سبیل الله دانستند و فرمودند: باید کسانی را معرفی کنیم که مانند شهدا و سربازان انقلاب به خدمت نگاه می کنند و جان خود را فدای صلح و بقا می کنند. ارزش های اسلامی.»

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/ج/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید