پاهای داغ در شب

برای آن دسته از شما که به دلیل داشتن پاهای گرم در شب مشکل خوابیدن داشته اید، ممکن است حتی دلیل آن را ندانید. اساسی ترین و مهم ترین علت هر گونه گرمایی که از بدن تقلید می شود، التهاب است. اما آنچه اکنون می‌پرسید این است که علت التهاب چیست. برای کمک به شما با این احساس سوزش در پاهایتان، دو نکته مفید را بخوانید که به من کمک زیادی کرده است.

وقتی بزرگ شدم از علائم گرم شدن پاها در شب رنج می بردم و احساس سوزش اغلب من را ساعت ها بیدار نگه می داشت. من از تحقیقات خودم می دانستم که به احتمال زیاد ناشی از التهاب است. با این حال، تا زمانی که در کالج، استاد محیط زیست بهداشت من به من گفت که بیش از ۷۰٪ از همه آمریکایی ها با عفونت مداوم کاندیدا سر و کار دارند، ایده بهتری از آنچه در بدنم می گذرد به دست آوردم. من در تمام عمرم با مخمر و کاندیدا سر و کار داشتم و می خواهم اطلاعاتی را که در طول سال ها جمع آوری کرده ام با شما به اشتراک بگذارم! من می دانم که داشتن پاهای گرم در شب چقدر می تواند وحشتناک و دشوار باشد، بنابراین در اینجا چند نکته برای رفع مشکل وجود دارد.

نکته ۱: می دانم که از کم خوابی خسته شده اید، باور کنید می دانم! تنها راه واقعی برای از بین بردن کاندیدا مدتی طول می کشد، زمانی که بدن شما نیاز دارد تا خود را بهبود بخشد. برای رفع سریع و خواب راحت امشب به Aleve یا Motrin (هر قرص ضد التهابی بدون نسخه) بروید و روی هر پا یک پارچه مرطوب خنک بگذارید. کار می کند؛ من بارها این کار را انجام داده ام!

نکته شماره ۲: اکنون که خواب خوبی برای شما در نظر گرفته ایم، به شما اجازه می دهد تا با درمان طولانی مدت صحبت کنید تا پاها در شب آرام شوند. ما می دانیم که مشکل عفونت قارچی و رشد بیش از حد کاندیدا است، بنابراین چگونه این میکروارگانیسم ها را از بین ببریم؟ سریع ترین و موثرترین راه برای انجام این کار، قطع منبع غذایی باکتری است. به عبارت ساده، یک موجود مخمری قند ساده ای را می خورد که شما به شکل سودا، آب نبات، نشاسته، نان، پاستا و هر کربوهیدرات ساده یا پیچیده ای مصرف می کنید. هنگامی که یک کلنی مخمر مواد مغذی کافی را از طریق رژیم غذایی شما دریافت می کند، به کاندیدا کامل شکوفا می شود و شما شروع به گرم شدن پاها در شب می کنید.

نکته شماره ۳: دلیل اینکه کاندیدا همیشه در طول شب بدتر است به تعامل ترشح هورمون در طول چرخه خواب شما مربوط می شود. برای از بین بردن کاندیدا باید حداقل ۳ روز متوالی خود را در حالت کتوز قرار دهید. وقتی بدن شما وارد کتوز می شود، به جای کربوهیدرات های معمول، از اسیدهای چرب به عنوان سوخت استفاده می کنید. این کار منبع سوخت کاندیدا را از بین می برد و آن را از بین می برد. برای قرار دادن خود در کتوز باید رژیم غذایی خود را به ۳۰ کربوهیدرات در روز و حداکثر ۵ کربوهیدرات در هر زمان محدود کنید (بنابراین، میان وعده های زیاد). مقدار زیادی سبزیجات، گوشت، ماهی و کمی پنیر بخورید. اگر به درستی انجام شود، حدود یک روز و نیم طول می کشد تا شما را در حالت کتوز قرار دهد.

نکته ۴: به یاد داشته باشید که مقدار زیادی آب بنوشید! با نوشیدن بیش از یک گالن آب در روز، به از بین بردن کلنی های مخمر کمک خواهید کرد. آب یک حلال جهانی است و دریافت مقدار کافی از آن به معنای واقعی کلمه تمام مخمرهای موجود در بدن شما را خارج می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر