وندال رنگ خاکستری را روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون می پاشد

وندال رنگ خاکستری را روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون می پاشد


به گزارش NYPD ، نیم تنه برنزی 10 فوت جورج فلوید ، که کشته شدن او توسط یک افسر پلیس در سال گذشته باعث شورش سراسری علیه خشونت پلیس شد ، با رنگ خاکستری در میدان یونیون صبح یکشنبه تخریب شد. مجسمه را برپا کرد

این مجسمه تنها سه روز پیش به عنوان بخشی از یک برنامه مسافرتی که شامل مجسمه های برونا تیلور ، کشته شده توسط پلیس در لوئیزویل ، کنتاکی در مارس 2020 ، و جان باختن کنگره و فعال حقوق مدنی جان لوئیس بود ، رونمایی شد. تابستان گذشته ، اندکی پس از کشته شدن فلوید.

حدود ساعت 10 صبح ، سخنگوی NYPD مردی را روی اسکیت برد گرفت ، در پشت نیمکت جان لوئیس چمباتمه زده بود ، چیزی را در یک کاسه مخلوط کرده بود ، سپس از کنار مجسمه فلوید اسکیت بازی کرد ، رنگ خاکستری روی نیم تنه ریخت و اسکیت کرد. تا بعد از ظهر یکشنبه هیچ فرد دستگیر نشده است.

پس از آنکه مأموران پلیس صبح یکشنبه گزارشی از خرابکاری دریافت کردند ، چندین داوطلب و همچنین سازنده نصب شروع به خراش دادن رنگ خاکستری کردند. تماشاگران در اطراف نصب و راه اندازی ، آثار هنری و خرابکاری را در نظر گرفتند.

مردم رنگ خاکستری پاشیده را روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون تمیز می کنند

فلش

مردم رنگ خاکستری پاشیده را روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون تمیز می کنند

جان کفرت ، 62 ساله ، ساکن سیاهپوست ، وودساید می گوید: “ما هر روز با آن برخورد می کنیم.” “رنگ همه چیز را خراب نمی کند.”

ایسایا برک ، 31 ساله ، مشاور مالی ، گفت که او و خانواده اش از ویرجینیا به شهر آمده اند تا این مرکز را ببینند.

برک سیاه پوست می گوید: “من در حال تیراندازی بودم و رنگ را دیدم ، فوراً متاثر شدم.” “نمایندگی از کشوری که در آن زندگی می کنیم. نژادپرستی ، نفرت ، جهل همه به یک شکل تبدیل شده است.”

همان مجسمه فلوید در ماه ژوئن هنگام نمایش در فلاتبوش ، بروکلین مورد حمله قرار گرفت. عاملان مجسمه بعداً مجسمه را با یک استنسیل برای گروه افراطی راست افراطی سفیدپوست جبهه میهن پرست علامت گذاری کردند. تصور می شد که این گروه پشت خرابکاری مجسمه دیگر فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی باشند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس تصاویر نظارتی از مظنونان در حادثه ژوئن را منتشر کرده است ، اما تا روز یکشنبه هیچ فردی در این مورد بازداشت نشده است.

در نیم تنه میدان اتحادیه در روز یکشنبه ، هیچ استنسیل یا نشان پیدا نشد.

این سه مجسمه که توسط هنرمند کریس کارنابوسی ساخته شده و توسط گروه هنری Confront ساخته شده است ، تا اکتبر به نمایش گذاشته می شود. 30 ، قبل از اینکه به شهرهای دیگر برده شود و سپس برای امور خیریه به حراج گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *