وزن کم کنید و افراد را ساده و خوشایند حفظ کنید

چگونه پت و از لاغر شخصی را نیز بدست آورید: اجتناب کرده اند پرخوری، پرخوری و رژیم تکل برای بیشتر شدن کف دست بردارید، اندام لاغری خالص را کدام ممکن است نیاز دارید اجتناب کرده اند داخل به سطح اکتسابی کنید (راه رفع پرخوری) نوشته جوزی اسپیناردی، کتابی به خوبی نوشته شده باور نکردنی همراه خود استفاده شده واضح تکنیک ها و رویکردهای اصلی اساساً مبتنی بر شواهد

ایده

هیکل خواهید کرد طوری این سیستم ریزی شده است کدام ممکن است وزن خالص شخصی را سبک نگه دارد. {نیازی نیست} وزن اندیشه آل هر دو تعادل انرژی شخصی را بدانید. غذاهای پرکالری اصولاً و متابولیسم کندتر ساده دلالت بر آن دارد سریعتر سیر می شوید و برای مدت زمان بسیار طولانی تری سیر می مانید.

رژیم ها ساده علائم {اضافه وزن} را معامله با می کنند. “پرخوری هر دو پرخوری به معنای واقعی کلمه هستند منصفانه پاسخ شرطی (آموزش داده شود شده) قویاً به رژیم غذایی (محدودیت غذایی) و فقدان توانایی برای هدایت برخی اجتناب کرده اند حالات عاطفی آزار دهنده است.”

اکثر رژیم‌داران با توجه به “The Dieting Trangle of Despair”، چرخه رژیم تکل، پرخوری، {ضرب و شتم} شخصی پس از آن رژیم تکل مجدد تذکر می دهند… مطالعاتی مربوط به Ancel Keys آرم می دهد کدام ممکن است “رژیم غذایی در نتیجه وسواس وعده های غذایی تبدیل می شود.” بدبختی عاطفی، و – منتظر آن باشید – پرخوری.»

طرفدار ها

مربوط به اشخاص حقیقی از لاغر خالص وعده های غذایی بخورید. با بیرون اولویت، با بیرون رژیم غذایی برای جبران، اجتناب کرده اند بخش‌های رضایت‌بخش غذاهای خوش ذوق روزمره اوقات خوبی داشته باشید. اگر بیش از حد وعده های غذایی می خورید و بافت ناراحتی می کنید، ساده ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است بیش از حد سیر بودن اندیشه خوبی نیست.

اجتناب کرده اند شر “رفتار اکتسابی در اطراف زدن علامت های درونی هیکل یعنی گرسنگی و سیری” خلاص شوید.

اجتناب کرده اند ارزیابی دلیل برای بی نظیر برای ایجاد دلیل برای دقیق وعده های غذایی مصرف کردن با بیرون گرسنگی بیشترین استفاده را ببرید:

الف) نفس نفس زدن از حداکثر برای وعده های غذایی با بیرون مدیریت در {پاسخ به} محرومیت و پرخوری اجتناب کرده اند غذاهای ممنوعه. همراه خود مصرف کردن ساده آنچه برای شما ممکن است صحیح است مطابق همراه خود نیازهای بدنی و روانی شخصی، می توانید در هر موقعیتی غیر از اینکه خرس سلطه وسواس غذایی، محرومیت هر دو «کریپتونیت» باشید، مشخص باشید.

ب) مصرف کردن به این علت کدام ممکن است خلاف قاعده رژیم غذایی خورده اید. به ترتیب نیروهای خانه {کمک می کند}.
خانم بدجنس مانچیز همراه خود مصرف کردن غذاهای ناسالم در کنار همراه خود غذاهای ترد با بیرون برای درمان سبک، “فشار بدون صدای” بر خودآگاهی انتقادی وارد می تنبل. مدیتیشن رویکرد مفید تری برای کانون اصلی بر منصفانه عامل است.

ج) لیسیدن زخم برای ادغام کردن پرهیز و تسکین افراط آرام، شیرین و خامه ای درماندگی کشف شده است. {افرادی که} توانایی اجباری برای حاوی شدن در انجام تخفیف‌های تعهد‌محور را ندارند، تمایل بیشتری به مصرف کردن احساسی دارند. به عنوان جایگزین، مستقیماً برای رفع، تسکین هر دو بردن عناصر آزار دهنده اقدام کنید. روانشناسی سازنده گرا را همراه خود منصفانه مانکن قادر مطلق آزمایش کنید.

د) وعده های غذایی مصرف کردن اوقات فراغت صرفاً پاسخی به کسالت هر دو تأخیر شکل است، به طور قابل توجهی در زمان های سوئیچ مربوط به سطح برخورد کردن اجتناب کرده اند کار. برای حضور در تعادل متعادل‌تر بین کارهایی کدام ممکن است می‌خواهید انجام دهید و کارهایی کدام ممکن است باید انجام دهید، ورزش‌های سرگرم‌کننده را در سرتاسر این سیستم شخصی بپاشید. به خودتان اجازه بدهید؛ خوب ارزش را ببینید اجتناب کرده اند مسکن شخصی اوقات خوبی داشته باشید.

اگر انتخاب دارید در گذشته اجتناب کرده اند بافت گرسنگی بدنی وعده های غذایی بخورید، اجتناب کرده اند مقداری اجتناب کرده اند آنچه واقعا می خواهید اوقات خوبی داشته باشید پس از آن شکسته نشده دهید. “این می تواند یک رژیم غذایی روزی نیست کدام ممکن است گرسنه هستید و وقتی سیر هستید آن را متوقف کنید.” این درمورد به اصول نیست. آنها دستورالعمل های عمومی هستند کدام ممکن است ارائه می دهیم بافت خوبی می دهند – مربوط به آرامش در هنگام خستگی.

تکنیک ها

۱. روزی کدام ممکن است بافت گرسنگی بدنی می کنید وعده های غذایی بخورید. وعده های غذایی مصرف کردن پیشگیرانه کارساز نیست. “گرسنگی بدنی منصفانه بافت خوب، سوراخ و خوب و دنج در شکم شماست.” به طور پیوسته نسبت به محرک های غذایی ظریف تر می شوید. “خواهید کرد واقعا بافت سبکی، نشاط و نشاط می کنید.” غرش گرسنگی در شکم بیش از حد است ۹ زیر ناف و صدای هضم است. نوشیدنی های شیرین را در بین گرسنگی ها جدا بگذارید به همان اندازه بتوانید علائم گرسنگی شخصی را پیش آگهی دهید. {اگر نمی توانید} فوراً وعده های غذایی بخورید استرس نداشته باشید – هیکل خواهید کرد گاز شخصی را خوردن می تنبل – با این حال به گرسنگی تمدید شده رفتار نکنید از بالقوه است دچار عوارض، تحریک پذیری و نفس نفس زدن برای وعده های غذایی شوید.

۲. آنچه را کدام ممکن است واقعاً می خواهید بخورید به همان اندازه اجتناب کرده اند تذکر روانی ارضا شوید. احتمالاً در ابتدا غذاهایی را کدام ممکن است محدود کرده‌اید بیش از حد خوردن می‌کنید، پس از آن {به سمت} خورده شدن‌ی مفید و طولانی می‌روید. «ترمزها را انصافاً رها کنید» و «همه وعده های غذایی را به دسته با بیرون گناه منتقل کنید». به عنوان جایگزین، آن را بر ایده آنچه دوست دارید و احساستان {رتبه بندی} کنید. هیکل خواهید کرد طوری بازسازی شده است کدام ممکن است نیاز به بسیاری از وعده های غذایی دارد، به همین دلیل بخشها کم (در اطراف اجتناب کرده اند دید) و به راحتی در دسترس است خوردن کنید.

۳. بنشینید، حضور داشته باشید و اجتناب کرده اند چیزی کدام ممکن است می خورید لذت مناسب ببرید. رضایت اجتناب کرده اند جو، آزادی، بخش های درک شده و بسیاری دیگر ناشی تبدیل می شود. بخش بزرگی را بردارید و به آنچه می خورید پایبند باشید. در نیمه های غذاخوری خاص شده بنشینید و وعده های غذایی بخورید. برای لذت برداشتن اجتناب کرده اند مصرف کردن، بردن محرک های شرطی و خطرناک اجتناب کرده اند خودآگاهی حضور داشته باشید. “هر بار لقمه مناسب را بسازید و مزه کنید.” اگر همراه خود دیگران وعده های غذایی می خورید، اجتناب کرده اند وعده های غذایی و گفتگو کنار اوقات خوبی داشته باشید.

۴. وقتی بافت سیری کردید کف دست اجتناب کرده اند مصرف کردن بکشید. اولین سیگنال‌ای کدام ممکن است آرم می‌دهد خواهید کرد به سیری نزدیک شده‌اید، به سختی کاهش سبک است. بعد اجتناب کرده اند مصرف کردن نیمی اجتناب کرده اند وعده های حال شخصی شناخته شده به عنوان آزمایش، ۵ دقیقه آرامش کنید. منصفانه لقمه همراه خود استاندارد در بشقاب بگذارید به همان اندازه آرم دهنده فراوانی و توانمندی باشد. اجتناب کرده اند شخصی بپرسید کدام ممکن است خواه یا نه لقمه بعدی جاری خواهید کرد را بیشتر می تنبل هر دو جدی تر. برای نوک وعده های غذایی منصفانه این سیستم روزمره مربوط به اخراج، تمیز کردن ظروف هر دو پرسه زدن به مدت ۱۰ دقیقه در ذهن داشته باشید. برای علاقه بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی این سیستم ریزی کنید، مربوط به اینکه ساده بعد اجتناب کرده اند شام در یک واحد این سیستم تلویزیونی نمایندگی کنید.

۵. ورود. ملاحظه کنید کدام ممکن است وعده های غذایی چه احساسی در خواهید کرد تحمیل می تنبل. حالت‌های انگیزشی خالص اجتناب کرده اند حالت‌های احساسی ایمن ناشی می‌شوند، یعنی لذت در جاری حاضر و بعد. مقامات های متعارض خواستن به نیاز دارند، به همین دلیل همراه خود تغییر بایدها و نبایدها به بایدها «امکانات اجباری» را تحمیل کنید. به ناراحتی بعد اجتناب کرده اند غذاهای ناسالم برای خاطرات ملموس ملاحظه کنید به همان اندازه جاذبه انگیزشی آنها را تنظیم دهید. در عرض نیم ساعت، منصفانه ساعت، سه ساعت و یک بار دیگر به همان اندازه ۵ ساعت پس اجتناب کرده اند مصرف کردن وعده های غذایی، {رتبه بندی} نشاط، گرسنگی، خلق و خو، کانون اصلی و عناصر تولید دیگری مربوط به هضم را بازرسی کنید.

۶. اگر دوست دارید بافت لذت بیشتری داشته باشید و بیشتر به تذکر برسید، بازی کنید – انرژی نسوزانید. خلق و خوی، نشاط، فشار و پتانسیل رفع دشواری شخصی را تعیین مقدار کنید. سپس همراه خود سرعت دستی به مدت ۱۰ دقیقه راه بروید به همان اندازه به موسیقی گوش دهید هر دو صحبت کنید. پس اجتناب کرده اند آن فاکتورهای درست مثل را {رتبه بندی} کنید، تمایز را {خواهید دید}. علاوه بر این اجتناب کرده اند منصفانه لباس به سختی خوب و دنج برای اشاره پیشرفت غیر از ابعاد بیشترین استفاده را ببرید.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر