وزارت خارجه دیوید فلانچ مدیرعامل و رئیس جمهور را منصوب کرد! – سبک زندگی سالم


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید را تعیین می کند

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، کارولینای شمالی: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ از MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و مدیرعامل جدید انجمن است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 تاسیس شد تا به مراکز درمانی و تناسب اندام پزشکی کمک کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

Flench بیش از 20 سال تجربه مدیریت در امکانات تناسب اندام پزشکی را به ارمغان می آورد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی اوهایو و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه فرانکلین اخذ کرده است. وی در 15 سال گذشته در هیئت مدیره وزارت خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ همچنین عضو MFA و کالج آمریکایی مدیران مراقبت های بهداشتی است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر بهداشت حرفه ای Piedmont گفت: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت اجرایی بسیار خوشحال است که به طور رسمی از دیوید در راس استقبال می کند.” “دیوید به عنوان اولین مدیرعامل که از طریق برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع انجمن آمادگی جسمانی پزشکی حرفه خود را آغاز کرد ، جایگاه ویژه ای دارد. دیوید می داند که انجمن از کجا آمده و باید به کجا برسد. ما می دانیم که این یک زمان بحرانی برای صنعت و انجمن ما است و هیچ فرد بهتری برای هدایت این مسیر وجود ندارد. “

فلانش به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، با اعضای MFA ، شرکای صنعتی و شرکای استراتژیک همکاری نزدیکی برای رشد و تقویت سازمان خواهد داشت. فلانچ گفت: “من مفتخرم که رهبری انجمنی را که در 20 سال گذشته در آن عضویت داشتم ، برعهده دارم.” “در طول دوران حرفه ای خود ، من تأثیر مثبت آموزش ، شبکه و گواهینامه های ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را تجربه کرده ام. اکنون من پر انرژی هستم تا بتوانم سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت رعایت پزشکی طی سال گذشته افزایش یافته است. ما بسیاری از امکانات تناسب اندام را در سراسر کشور مشاهده کرده ایم که به دنبال گسترش مراقبت های بهداشتی خود با آوردن تناسب اندام پزشکی برای اعضای خود هستند. انجمن تناسب اندام پزشکی در برهه ای مهم در تاریخ خود قرار دارد تا به یکی از منابع پیشرو در صنعت تناسب اندام پزشکی تبدیل شود. فلانچ از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس سابق و مدیرعامل انجمن ، به عنوان رئیس و مدیر عامل موقت خدمت می کرد.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیر انتفاعی ، 501 (c) (6) عضویت حرفه ای است که ماموریت آن ارتقاء فرصت ها برای توسعه و موفقیت عملیاتی مراکز آمادگی جسمانی از نظر پزشکی است. وزارت امور خارجه از صنعت حمایت می کند ، استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، معیارها ، معیارهای نتیجه ، توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه ای را برای صنعت آمادگی پزشکی ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *