وبلاگ های اروپای بدوی – بنزین رسانی برای خوب قرن

بنزین بازی های استقامتی؟ داده ها زیادی با توجه به نحوه دقیق امتحان کردن این، نحوه دقیق بدست آوردن کربوهیدرات، آبرسانی، اکتسابی نمک کافی، خواب کافی، و پیشنهاداتی با توجه به بلند شدن در ساعت ۲ صبح برای مصرف کردن اسموتی موجود است، ماکارونی برای شما ممکن است {مفید است}، ماکارونی مناسب می تنبل. وزن اضافه می کنید نبرد در رسانه ها و فرآیند های نشان دادن شده خوب میدان مین است. با این حال بعد اجتناب کرده اند دویدن بی‌شماری نیمه ماراتن، دو ماراتن، دوچرخه‌رانندگی مسافت‌های تمدید شده {و همه} رویدادهای عکس کدام ممکن است در کل سال‌ها در آن نمایندگی کرده‌ام، بیشتر است بدانم چه چیزی برای ممکن است {مفید است} و چه چیزی ۹. برای سال‌های متمادی، آنقدر غیر لیبرال کربوهیدرات‌های نشاسته‌ای داشتم کدام ممکن است برای مکان یابی دلیل برای مشکلاتم رژیم غذایی حذفی را انجام دادم، آزمایش‌های درمورد به بیماری سلیاک را انجام دادم کدام ممکن است این‌جا و آنجا به نظر می رسد نمی‌شد، پس از آن ۱۱ سال را صرف غذای کم خوردن کردم. غذاهای کربوهیدراتی و مفت های سالمی کدام ممکن است دوستانم گفتند شبیه مقوا و مزه است. این غیر لیبرال در یک واحد سطح آنقدر ظریف بود کدام ممکن است حتی وقتی چنگال ممکن است همراه خود پوره سیب زمینی در گذشته اجتناب کرده اند انگشت زدن به غذای شخصی تصمیم پیدا می کرد، اجتناب کرده اند درد {به سمت} چپم می چسبیدم. ممکن است {به آرامی} آغاز به وارد کردن کربوهیدرات های نشاسته ای به رژیم غذایی شخصی کردم همراه خود خوب مکان غیرمعمول کدام ممکن است باعث ناراحتی شد، با این حال اکنون می توانم هر چیزی نوع بخورم. انواع {برای شروع} این کار ساده به این هدف بود کدام ممکن است می‌خواستم سرزنده‌تر باشم، می‌خواستم بدوم، می‌خواستم فوتبال تفریحی کنم، می‌خواستم دوچرخه‌رانندگی کنم، با این حال نمی‌توانستم اصولاً اجتناب کرده اند این کار کنم و با بیرون سرو سیب‌زمینی و برنج برای خودم کار کنم. یک بار دیگر به بشقابم برگشتم و خواهد شد امتحان شده می کردم کدام ممکن است کار تنبل.

بنزین‌گیری و آبرسانی برای استقامت ساده است و حتی اصولاً در کل موج از گرما خطا می‌شود. اگر درگیر نباشید کدام ممکن است چیزی کدام ممکن است می‌خورم آشغال بی‌فایده است (در حالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند طریق چیپس در بشقاب Fatboys راه می‌روم و در حالی کدام ممکن است چنگالی را در سالادم می‌کوبم)، درگیر‌کننده است کدام ممکن است آنچه خوردم به مقیاس‌ای باشد کدام ممکن است ممکن است را در مسافت تمدید شده بعدی نگه دارد. مسافت هر دو پرواز فوری، هیکل ممکن است را همراه خود استاندارد خورده شدن می تنبل غیر از اینکه بودجه و شاد باشد و تعادل خورده شدن ای را {به درستی} بدست آورید. سپس معمای سوزاندن انرژی اصولاً اجتناب کرده اند آنچه می خورید {به دلیل} نخوردن کافی برای جبران انرژی سوزانده شده موجود است. سرم گیج {می رود}. مواقعی موجود است کدام ممکن است می‌توانم برای خوب رانندگی فوری هر دو دویدن سطح بروم و بافت خوبی داشته باشم، پس از آن مکان‌های عجیبی پیش می‌آید کدام ممکن است آنقدر حاوی مسکن {در خانه} هستم کدام ممکن است اگر خارج اجتناب کرده اند دوندگی باشم فراموش می‌کنم به مقیاس کافی وعده های غذایی بخورم و پول می‌دهم. برای آن و این است شبیه به چیزی است کدام ممکن است در روزهایی {اتفاق افتاد} کدام ممکن است Preceding Ashby’s 100، خوب رانندگی بیش اجتناب کرده اند ۱۰۵ غیر مستقیم در سال قبلی کدام ممکن است خوب رانندگی پربازدید ساده برای علاقه در موجود در تجهیزات گلف دوچرخه رانندگی بود، سپس خوب مناسبت مناسب امسال برگزار شد. تعدادی از روز قبل از این اجتناب کرده اند اینکه مناسبت در ساعت جادوگری بیدار شود و جوان‌ترین عضو خانوار «Gizzard Puke» را بیاورد، دیر یا زود کنار هم قرار دادن شدم به همان اندازه برای مسابقات سه‌گانه قریب‌الوقوع ورزش کنم، پس اجتناب کرده اند آن خریدهای سفر و مشغله‌های کاری برای {انجام دادن} انجام دادم. آی تی. هر گونه خواستن دوم آخری را تهیه کنید و در بازیابی دوچرخه برای Ashbys 100 {کمک کنید}، متعاقباً ۹ تنها در روزهای منتهی به رانندگی کم خواب بودم، اما علاوه بر این غذای زیادی هم نخوردم، چه برسد به اینکه به گرمای هوا در نظر گرفته شده کنم. در روز.

صبح روز پرواز، اجتناب کرده اند خواب بیدار شدم و ست سفارشی Primal Ambassador شخصی را پوشیدم، بخاری بازوی Neon Crush را جدا گذاشتم چون قرار بود خوب روز خوب و دنج باشد و روی حاشیه از تشک نشستم و به تعداد زیادی جوراب هایم خیره شدم و به این در نظر گرفته شده کردم. خوب جفت جوراب برقی هر دو پاندایی روکش دار، همه وقت انواع سختی است، با این حال او سرانجام همراه خود آیکون ها برخورد با شد. همراه خود بلعیدن اسپرسو سیاه ذهن و شکم‌ام واقعاً نمی‌توانستند هماهنگ شوند، باقی مانده است در حالی کدام ممکن است صبحانه‌ام را تمام نمی‌کردم اجتناب کرده اند خواب بیدار می‌شدم. مقداری ژل، فلاپجک و قرص نمک را در جیب پیراهنم گذاشتم، به مقیاس ای کدام ممکن است در فضا ۵۰ مایلی به ایستگاه خورده شدن رسیدم و ساعت ۸:۳۰ صبح به دیدار سایر سواران رفتم. {در این} مراسم حدود ۲۰ مسافر نمایندگی داشتند. معلم مت به ما صحبت کرد و اجتناب کرده اند جمله با توجه به ضمانت اجتناب کرده اند مصرف کردن صبحانه صحیح صحبت کرد. می‌دانید روزی کدام ممکن است ممکن است در هیئت مدیره دانشگاه بودم و سرپرست دانشگاه داده ها‌آموزان را به چیزی فرا می‌خواند و سعی می‌کرد بی ارزش را اختراع تنبل، در آن دوم این بافت را داشتم و درونم آه کوچکی همراه خود صدای “اوه!” سطح داد. سپس هنگام خوردن ژل ها و هیدراته نگه از گرفتن آنها، این بین را تکرار کنید، او اظهار داشت: “اگر تشنه شوم دیر شده است” و ممکن است بافت خوبی داشتم از در آن نقطه بودم و ساده ۵۰ غیر مستقیم به همان اندازه در گذشته اجتناب کرده اند اولین توقف خورده شدن فضا داشتیم. ، چقدر ممکن است ناسالم باشد.

ما همراه خود سرعتی آرام به راه افتادیم و در حالی کدام ممکن است {به سمت} اطراف باز {به سمت} عرف آیوز و واربویز حرکت کردیم، همراه خود هم صحبت کردیم، صبح به همان اندازه آن نقطه هوا انصافاًً خوب و دنج شده بود. چون آن است اجتناب کرده اند خوب خیابان پیچیدیم، تعدادی از نفر اجتناب کرده اند ما سرعت شخصی را کاهش دادیم به همان اندازه منتظر تعدادی از نفر تولید دیگری باشیم کدام ممکن است در راه بازگشت بودند به همان اندازه در گذشته اجتناب کرده اند امتحان شده برای تفریحی همراه خود گروه جلو، مثبت شوند کدام ممکن است ما را می بینند. سواران {در میان} اطراف کشاورزی همراه خود مزارع کلزای زرد روشن، سواران مشابه با خوب شات در گشت و گذار دو فرانس بودند کدام ممکن است {در میان} گل های آفتابگردان تجربه شده بودند. تعدادی از نفر اجتناب کرده اند موتورسوارانی کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند مصدومیت برگشته بودند، در فضا ۴۰ مایلی رانندگی آغاز به بافت نتایج آن کرده بودند، از باد جایگزین ما را همراه خود به سختی پسرفت به موجود در هل داد، حالم خوب بود با این حال دوچرخه ممکن است به سختی با کیفیت حرفه ای بود و این است به همان اندازه حدی {به دلیل} لاستیک بود. اجتناب کرده اند SWorks Gripton روزمره کدام ممکن است ممکن است آغاز به استفاده اجتناب کرده اند آن کردم، به مجموعه ای اجتناب کرده اند لاستیک های لحظه ای خیابان ای کدام ممکن است شناخته شده به عنوان خوب مجموعه یدکی همراه خود دوچرخه CX ممکن است تهیه می شد و ممکن است اجتناب کرده اند آنها استفاده {نمی کردم}، اصلاح کردم. تلنگر لاستیک ها به طور قابل توجهی منحصر به فرد بود و در مقابل همراه خود آن با کیفیت حرفه ای بود، کدام ممکن است به نوبه شخصی آغاز به کار دردسرساز روی پاهای ممکن است کرد از گروه آغاز به ورودی {به سمت} باد جایگزین کرد. علیرغم اینکه در وسط گروه نشستم، متوجه شدم کدام ممکن است به سرعت عقب نشینی کرده و یک بار دیگر دردسرساز کار می کنم به همان اندازه سرعت گروهی را کدام ممکن است اکنون حدود ۱۹ غیر مستقیم در ساعت نشسته بودند، محافظت کنم، با این حال هیچ عامل غیرعادی با توجه به سرعت نبود. همراه خود ناامیدی یک بار دیگر آنجا را انصراف کردم، {به سمت} سطح توقفی کدام ممکن است همه برای بلعیدن فوری ترکیبی شده بودند، رفتم و گروه را به عقب آوردم. ما ساده ۴ غیر مستقیم به همان اندازه توقف خورده شدن جایگزین داشتیم، و در نظر گرفته شده می‌کردم این نکته خوبی است کدام ممکن است تعیین مقدار کنم کدام ممکن است می‌خواهم چه کاری انجام دهم، یکپارچه دهم هر دو تصمیم بگیرم در ۵۰ سالگی و نمی‌خواهم آن را انصراف کنم.

ممکن است”

همراه خود حضور در ایستگاه وعده های غذایی، همراه خود فراوان اجتناب کرده اند اعضای تجهیزات گلف شناخته شده شدیم کدام ممکن است دسر و ساندویچ مناسب کردند و نوشیدنی و لوسیون ضد آفتاب سرو کردند. هوا فوق العاده گرمتر بود و متنوع اجتناب کرده اند سواران به همان اندازه ساعت ۱۱:۳۰ صبح سطح گذشت بودند و دوچرخه رانندگی می کردند. بعد اجتناب کرده اند مصرف کردن وعده های غذایی بافت خیلی بهتری داشتم و کنار هم قرار دادن بودم نیمه دوم را تمام کنم. همه عامل خوب پیش می سر خورد به همان اندازه اینکه بیل بیچاره، کدام ممکن است برگزارکننده مناسبت بود، خوب اساس مکانیکی رایگان در فضا ۱۰ مایلی نیمه دوم رانندگی به انگشت آورد. در پیش بینی دوچرخه متفاوت، سواران نفسی کشیدند و روی باغ به راه افتادند، جایگزین خوبی برای از جمله لوسیون ضد آفتاب، مرطوب کردن و انجام شوخی های زشت در گذشته اجتناب کرده اند حرکت در ایستگاه دوم ما در دنور کدام ممکن است حدود ۸۰ غیر مستقیم دورتر بود. ممکن است بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی مصرف کردن بافت بهتری داشتم، متعاقباً اکنون ساده همراه خود نادیده تکل وضعیت لاستیک و سطح حرارت، قدرت شخصی را بالا نگه می‌دارم. ۵ غیر مستقیم در گذشته اجتناب کرده اند اینکه به ایستگاه دوم شخصی برسیم، همراه خود طلوع خورشید و می‌خواستیم به مکان تعطیلات برسیم، معلم مت حوصله‌اش بالا گذشت بود و ممکن است خواستن به حواس‌پرتی داشتم، از از گرما داشت {به سمت} ممکن است می‌به اینجا رسید، متعاقباً ما آغاز به تفریحی کردیم I Spy. سرگرم کننده‌دار است کدام ممکن است چقدر چیزی واضح‌تر است. حدس زدن اصولاً اندازه می کشد وقتی آخر به The Jennings Arms، خوب بار جدا رودخانه در دنور رسیدیم، دوچرخه‌هایمان را در یک واحد استخر پارک کردیم و برای مصرف کردن تنقلات و نوشیدنی‌های نمکی {به سمت} بار رفتیم پس از آن {به سمت} فینال خانه غول پیکر حرکت کردیم.

بیل بیچاره در طولانی شدن ساحل رودخانه، رفتن اجتناب کرده اند قایق های رودخانه و تبادل امواج، به طور مکانیکی خوب ثانیه و خوب سوم را در عرض تعدادی از دقیقه همراه خود خروجی شدن متحمل شد. همراه خود سازماندهی مجدد، بافت کردم کدام ممکن است به سختی گم شده ام. از گرما زمان خوبی داشت و ممکن است قابلیت فوری پاهایم را اجتناب کرده اند انگشت دادم و آغاز به عقب افتادن و {نفس کشیدن} کردم. بسته بی نظیر شیک بود و ساده ممکن است و بیل برای نمایندگی بودیم. معلم مت اجتناب کرده اند گروه جلوتر بود با این حال متوجه شد کدام ممکن است ممکن است بیل در گروه نیستم و {به سمت} ما بازگشت و می‌توانست ببیند ممکن است در جاری کشتی هستم. بعد اجتناب کرده اند اینکه او ژل Cherry Bakewell Torq شخصی را برای خوب “مکان خاص” نجات داد، آن را همراه خود نصف بسته شیرینی دکستروز به ممکن است داد و به ممکن است اظهار داشت کدام ممکن است آن را همراه خود ژل بخورم. در همین جاری، در حالی کدام ممکن است در احاطه راه می رفتم و کارهایی را کدام ممکن است به ممکن است آموزش داده شده است شد انجام می دادم، پیش بینی می سر خورد کدام ممکن است به فراوان اجتناب کرده اند سؤالات او اجتناب کرده اند جمله پاسخ دادن حرف «د» اجتناب کرده اند I Spy قبلاً پاسخ دهم. گفتگو همراه خود این واقعیت دشوارتر تبدیل می شود کدام ممکن است دکستروز و ژل طرق تقریباً مشابه با خوب قرص منیزیم آغاز به مخلوط کردن و کف کرده اند. این باعث سرگرم کننده ام می شد و خندیدن تنها کاری بود کدام ممکن است می توانستم انجام دهم. خوب نان جو به ممکن است داد، مت اظهار داشت بخورم و جدا از هضم ژله طرق و شیرینی دکستروز، سرگرم کننده ام را بند نمی آوردم چون نان جو به دندانم سوار شده بود در حالی کدام ممکن است کف در جاری سرماخوردگی شدن بود. در عرض تعدادی از دقیقه مخلوط کردن هر سه آغاز به به نظر می رسد شدن کرد و مت سه مرحله ذخیره انرژی را برای ممکن است دلیل داد کدام ممکن است در کنار همراه خود از گرما و بنزین گیری در گذشته اجتناب کرده اند رانندگی احتمالاً ممکن است را در مدت زمان کوتاهی در ذخیره قدرت سوم مکان ها. ۹ غیر مستقیم تولید دیگری به رانندگی یکپارچه دادم در گذشته اجتناب کرده اند اینکه همراه خود گروه در میخانه عکس تصمیم بدست آوردم به همان اندازه یک بار دیگر پر کنند، خروجی عکس را بازیابی کنند و ماشین سر خورد و برگشتی را برای ممکن است برای مقابله با ببرند. واقعا خوب به دیوار و ۹۱ غیر مستقیم دورتر!!!!!!

روز بعد انتخاب بدست آوردم کدام ممکن است باید غیر مستقیم هایی را کدام ممکن است روز قبل از این مناسب نکرده بودم جبران کنم {به دلیل} عکس جز اینکه کار ناتمام بود. ممکن است بی بالا و صدا اجتناب کرده اند خوب روز خوب و دنج تولید دیگری برای پخت لذت بردم و {به سمت} حومه آفتابی رفتم، همراه خود شورت تتا و بلوز کشی، به خوبی فشار داده شده و مرطوب، تنها همراه خود هدف لذت برداشتن اجتناب کرده اند اطراف و فعال کردن به پاهایم حدود ۱۰ غیر مستقیم به تلنگر در آمدم… ۲۷ غیر مستقیم بعد متوجه شدم. خانه هوا به قدری خوب و دنج بود کدام ممکن است بقیه هفته به مطابقت اندام رایگان بود. آنقدر هوا خوب و دنج بود کدام ممکن است در تمرینات سه گانه به شخصی تلاش ندادم و نمی خواستم به خودم آسیب بزنم. نشستن تمدید شده مدت شخصیت ممکن است نیست با این حال اجتناب کرده اند زمان آرامش در حالی کدام ممکن است هوا خوب بود به خوبی استفاده کردم و خریدم را منظور کسب کمربند سه تایی و توری انجام دادم، با این حال همراه خود انگشت تمیز برای مقابله با رسیدم با این حال او خوب تجهیزات جدید سفارش داد. دوچرخه خیابان. شبیه روزی است کدام ممکن است همراه خود خوب مقوا بانکی Fatboy برای اسپرسو و سس گوجه فرنگی به مغازه ها رفتم و همراه خود ۱۰ کیسه کسب و با بیرون سس و کافئین برای مقابله با آمدم.

هفته بعد، دوچرخه جدید ممکن است، Liv Envie Advanced 1، پس اجتناب کرده اند نصب دوچرخه و از جمله بطری های آب هوا کدام ممکن است می توانستم برای مقابله با ببرم، برای ممکن است در Rutland Cycles کنار هم قرار دادن شد. واقعا لذت برداشتن اجتناب کرده اند این دوچرخه رانندگی و شنا به بخش دوچرخه های سه گانه باعث شد ممکن است لبخند زیادی بزنم. متعاقباً، همراه خود درس‌های مناسب وعده های غذایی مصرف کردن، برای درمان آب و هوای محلی و خوب این سیستم بنزین‌گیری خوب، بنشینید اولین بازی سه‌گانه‌ام هستم و ساده امیدوارم هوا خیلی خوب و دنج نباشد وگرنه به شنا کردن یکپارچه می‌دهم.

به همان اندازه دفعه بعد…

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر