واکنش ورزشکار المپیکی در سفر به آمریکا و عدم حضور در مسابقات بین المللی/ حدادی: از روزی می ترسم که مورد انتقاد قرار نگیرم.


احسان حدادی گفتما میرویم وی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس درباره عملکرد خود در لیگ ورزشی و رکورد در مسافت ۵۸ متر گفت: با این باشگاه تراکم پلیمری من تازه از آمریکا اومدم ایران و حدود ۲۵ ساعت بر روی در راه بودم، بدنم برای پرواز آماده نبود و هوا بسیار گرم بود، اما باز هم رکوردم بد نبود و با توجه به شرایط. وجود دارد خوب بود.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسد به دلیل پایین بودن رکوردها در مسابقات بین المللی شرکت نکردید، گفت: موضوع این نیست. از ابتدا هیچ برنامه ای برای جام جهانی نداشتم و قبلا هم گفته ام. حتی اگر رکورد بالایی هم داشتم، معلوم نبود شرکت می کنم یا نه. امسال هدفم حضور در کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی بود اما بازی های آسیایی از بین رفت و فقط کشورهای اسلامی باقی ماندند.

قهرمان دیسک آسیا گفت: همیشه جزو بهترین ها نیست پرتاب کننده ها جهانی باش که برای مدال های المپیک و جهانی تلاش کردم و به هدفم رسیدم و شاید الان برای قهرمانی کشور تلاش کنم! باید ببینیم هدف چیست و چه می خواهیم، ​​سپس برنامه ریزی کنیم. همونطور که گفتم هیچ برنامه ای برای دنیا نداشتم پس فرقی نمی کرد برم یا نه.

حدادی تاکید کرد: وقتی گفتند می توانم در مسابقات بین المللی شرکت کنم قطعا خوشحال شدم. اگر فدراسیون تصمیم بگیرد که باید شرکت کنم، این کار را انجام می دهم. از طرفی اگر قرار بود مسابقه بدهم حتماً ۶۲، ۶۳ متر پرتاب می کردم و به فینال می رفتم. قطعا با این رکوردها صعود آنها به فینال را خواهید دید.

این روزها از شرایط واقعی دور شده اید و اجازه دهید این انتقاد به شما وارد شود که به دلیل عدم نتیجه رقابت نمی کنید. حدادی درباره این موضوع گفت: باید بگویم فقط انتقاد به من روحیه می دهد و کارم را بهتر می کند. از روزی می ترسم که مورد انتقاد قرار نگیرم. انتقاد را نه تنها در ورزش، بلکه در همه زمینه ها دوست دارم و به دوستان نزدیکم گفته ام که اگر مشکلی از جانب من است، صریح بگو.

وی در پاسخ به این سوال که بازی های آسیایی لغو شده و آیا برنامه ای برای بازی های بین المللی دارد؟ نداشتیپس چرا رفتی آمریکا، گفت: چرا در مورد سفری که خیلی شخصی بود توضیح بدهم؟ بیش از ۲۰ سال است که به صورت حرفه ای و حرفه ای کار می کنم در هر صورت من می دانم که هر سفر یا اردویی به آن نیاز دارد. با اینکه بیشتر شخصی بود اما با مربی سابقم هم تمرین کردم و مشکلاتم حل شد. بی شک کشورهای اسلامی نیز در نوع خود مسابقات مهمی هستند و متولیان ورزش به دنبال مدال آوری هستند.

وی در جریان مسابقات پرتاب دیسک المپیک لندن گفت: امسال تنها هدفم بازی های کشورهای اسلامی و سال آینده بازی های آسیایی است. من می خواهم سابقه تاریخی خود را بگذارم.

به پایان برسد پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید