واکنش هرکسایمر

بنابراین، در چند روز گذشته به طرز شگفت انگیزی به من یادآوری می شود که چقدر می توانم احساس بدی داشته باشم. در واقع، از زمانی که آمالگام‌های جیوه‌ام را حذف کردم، طی چند ماه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته‌ام. من در مسیر بهبودی بودم و از مزایای آن لذت بردم. می‌توانستم فعالیت‌هایی را انجام دهم که زمانی برایم سخت بود که حتی به آن‌ها فکر کنم. تا امروز همین بود! پسر چه بیداری بی ادبی دیشب با سردرد رفتم بخوابم. به سختی می توانستم فکر کنم یا کاری انجام دهم. من به یک فیلم خیره شده بودم، واقعاً نگاه نمی کردم، انگار هیپنوتیزم کننده بود. نتونستم کار کنم سرم درد می کرد و به شدت خسته بودم. همان شب که دراز کشیدم خوابم برد. در طول شب، حدود ۵ یا ۶ بار برای استفاده از حمام از خواب بیدار شدم. هر بار که سرم درد می کرد، سرم گیج می رفت و خشک می شدم. من احتمالاً ۱/۴ گالن را فقط در شب نوشیده ام. من دهان پنبه ای داشتم که باورت نمی شد. احساس کردم قلبم از سینه ام بیرون زد. همین که به سمت حمام رفتم حالم را گرفت. هر بار که از خواب بیدار می‌شدم، می‌دیدم که غرش تهوع غرق در عرق است. چندین بار که می پوشم در آستانه دمیدن تکه ها بودم. من هر ۲ ساعت یا بیشتر از حالت عجیب و غریب خود خارج می شدم. وحشتناک بود. دیوانه‌کننده‌ترین رویاها/کابوس‌ها را دیدم، نه تنها یکی، بلکه چند کابوس. فقط عجیب بود صبح روز بعد با سردرد شدید و احساس سرگیجه از خواب بیدار شدم. کارهای روزمره ام را انجام دادم و شروع به خوردن صبحانه کردم. در نیمه راه حالت تهوع گرفتم و غذا را ترک کردم. من فقط احساس بیماری کردم. راهم را به سر کار رساندم. وقتی وارد شدم انگار تازه در یک ماراتن دویده بودم نفس می کشیدم. در طول صبح تقریباً ۶ بار ادرار کردم. من هیچ کاری انجام ندادم بار دیگر جهنم روی زمین بود. بازگشت به روش های قدیمی ام

شروع کردم به فکر کردن “چه چیزی می تواند باعث چنین شروع ناگهانی احساس بدی شود؟” بعد به من رسید. من به تازگی یک گروه متیل سولفونیل متان (MSM) و عصاره دانه گریپ فروت (GSE) را ۳ روز قبل شروع کرده بودم تا پوستم را بهبود بخشم و مقداری از کاندیدا را که اجازه داده بودم در حالی که کربوهیدرات کم مصرف می کردم پاک کنم. رژیم غذایی (من عاشق سیب زمینی هستم). فکر کردم: “دههه…” من یک واکنش هرکسایمر، مرگ یا هرکس داشتم. و آیا بد بود من مدت زیادی است که یکی از آن را نداشتم، بنابراین حدس می‌زنم به موقع بود. من شروع به مصرف بیش از حد MSM کردم (۰ گرم در روز تا ۲ گرم در روز). حتی فکر نمی کردم تدریجی بروم. حدس می‌زنم کمی گستاخ شدم. به هر حال، من این را می نویسم تا اثرات مرگ و علائمی که آنها ایجاد می کنند را به اشتراک بگذارم، تا بدانید که با معرفی مکمل های طبیعی جدید در رژیم روزانه خود چه انتظاری دارید.

واکنش هرکسایمر آزاد شدن اندوتوکسین ها پس از مرگ تعداد زیادی از موجودات باکتریایی، قارچی یا انگلی است. در طول هرکس مقدار اندوتوکسین‌های آزاد شده بسیار بیشتر از قابلیت‌های سم‌زدایی بدن است و در نتیجه باعث ایجاد تب، لرز، سختی، افت فشار خون، سردرد، تاکی کاردی، هیپرونتیلاسیون، اتساع عروق همراه با گرگرفتگی، میالژی (درد عضلانی) و تشدید ضایعات پوستی می‌شود. این خیلی آشنا به نظر می رسد، به خصوص تاکی کاردی که واقعاً من را ترسانده بود. ضربان قلبم موقع خواب احتمالا ۱۲۰ بود!

وقتی شروع به تجربه هرکس می کنید. واکنش شما باید بلافاصله یک پروتکل سم زدایی را شروع کنید. در واقع، اگر به درستی برنامه ریزی کنید، ممکن است بتوانید هرکس را به طور کامل حذف کنید. واکنش از روند بهبودی شما اگر قبل از افزودن یک مکمل جدید شروع به سم زدایی کنید، این به طور بالقوه می تواند باعث از بین رفتن تعداد زیادی از عوامل بیماری زا شود، ممکن است از هرکس ایمن باشد. واکنش. اگر به تدریج دوز مکمل جدید خود را افزایش دهید، ممکن است از هرکس نیز در امان باشید. من شخصاً این احساس هرکس را احساس می کنم. گاهی اوقات خوب است، که به شما یادآوری می کند که مکمل جدید در واقع کاری را انجام می دهد که قرار است انجام دهد. این یک موهبت است.

می توانید انتظار هرکس را داشته باشید. برای دوام از چند روز تا چند هفته. بیش از ۲ هفته نباید احساس شود، اما در برخی موارد شدید ممکن است این اتفاق بیفتد. من فقط چند مورد بیشتر از ۳ روز دوام آورده ام. معمولاً وقتی شروع به احساس یک واکنش مرگ می کنید، باید دوز را به مقدار کمتری کاهش دهید تا زمانی که علائم قابل کنترل تر شوند. هنگامی که علائم شروع به از بین رفتن کردند، می توانید آن را ضد عفونی کنید و مقدار بیشتری از مکمل را مصرف کنید و در نهایت به دوز مورد نظر خود برسید.

یک راه خوب برای کمک به بدن در حذف اندوتوکسین ها، عرق، آب و ویتامین C است. مطمئن شوید که حدود یک گالن آب در روز می نوشید. شب ها قبل از رفتن به رختخواب یک حمام سم زدایی بگیرید. این حمام شامل ۲ فنجان نمک اپسوم و ۱ فنجان جوش شیرین است. اگر احساس می کنید به آروماتراپی نیاز دارید، می توانید مقداری لیمو یا اسطوخودوس اضافه کنید (همیشه کمک می کند). آن را خیلی داغ نکنید زیرا بار بیشتری به بدن شما اضافه می کند. به مدت ۳۰ دقیقه در این محلول خیس کنید. وقتی بیرون آمدید مقدار زیادی مایعات بنوشید و مستقیم به رختخواب بروید. در بیشتر موارد شما به قدری خسته خواهید بود که تخت خواب برای رسیدن به آن کششی به نظر می رسد. همچنین، مطمئن شوید که مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان در طول روز مصرف می کنید. مصرف ۱ گرم ویتامین C هر چند ساعت یک ایده خوب است. این به کبد شما کمک می کند تا سموم را دفع کند. فراموش نکنید که دوز روزانه شیرخار را برای کمک به فیلترهای بیولوژیکی طبیعی خود مصرف کنید. به یاد داشته باشید که سالم بخورید و از مصرف قند و کافئین پرهیز کنید. مقدار زیادی هوای طبیعی تازه دریافت کنید. قدم زدن؛ سعی کنید ذهن خود را از علائم دور نگه دارید. فکر کردن به آن فقط آن را بدتر می کند. من هیچ مسکن یا داروهای OTC را در طول هرکس پیشنهاد نمی کنم. اینها فقط سم زدایی های طبیعی شما را مسدود می کنند و اوضاع را بدتر می کنند.

در مجموع، واکنش هرکس می‌تواند بسیار دردناک و دلسردکننده باشد، به خصوص اگر مانند واکنش قبلی من از حالت آبی خارج شود. این می تواند برای چند روز احساس بسیار بدی در شما ایجاد کند و روی احساسات و پیشرفت ذهنی شما اعداد و ارقام ایجاد کند. به خاطر داشته باشید که این فقط موقتی است و در انتهای تونل نور وجود دارد. وقتی به آنجا برسید آبی ترین آسمان آبی نمایان می شود. احساس شفافیت و بدون درد بیشتری خواهید داشت. سورپرایز دلپذیری است. انرژی شما بهبود می یابد، مه مغزی شما فروکش می کند و احساس کلی سلامتی شما به میزان زیادی بهبود می یابد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر