هفته پرمشغله نیروی انتظامی دانا/ از کشف مواد مخدر تا خودروهای سرقتی


به گزارش خبرگزاری فارس، نیروی انتظامی دانا در دستگیری قاچاقچیان و سارقان مواد مخدر تردیدی نداشته است.

سرهنگ تقوی نژاد گفتما میرویم وی در گفت وگو با فارس گفت: ماموران پلیس با همکاری پلیس امنیت در حال مبارزه با مواد مخدر در شهرستان دانا هستند. میدانم ۱۸ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در یک کپسول گاز جاسازی شده بود از یک دستگاه خودرو پراید در محور مواصلاتی ممنا و یاسوج – اصفهان کشف شد که در این رابطه یک نفر دستگیر شد. به سمت پارکینگ برانید.

تقوی نژاد گفت: روز سه شنبه ۴ مردادماه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دانا در عملیاتی دیگر ۲۰ کیلوگرم تریاک کشف و کشف کردند. از یکی یک مظنون در ارتباط با خودروی پراد دستگیر و مواد مخدر به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی منطقه دینه گفت: کارآگاهان شهرستان دینه پس از چند روز تحقیقات موفق به کشف مخفیگاه سارقان سرقتی خودروهای پژو ۴۰۵ در جاده بیژن شدند. و در سارق با خودرو در یکسری عملیات توسط کارآگاهان شهرستان دانا به دام افتاد در شهر سمیر کشف و خودروی منفجر نشده اش توسط علم به شهر منتقل شد اموال از دست رفته تحویل دادن

بازرس تقوین زاد گفت: ماموران پلیس آگاهی به صورت ۲۴ ساعته آماده دستگیری قاچاقچیان، سارقان و قاچاقچیان مواد مخدر هستند. مداخله گرها آنها افراد اسمی هستند و در این زمینه به شخص خاصی احترام نمی گذارند زیرا خط با پلیس برای تامین امنیت و آرامش مردم است.

به پایان برسد Message/82009
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید