نکات زیبایی هوشمند، “نکات طبیعی مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱ برای فصل تابستان” و نکات طبیعی مراقبت از پوست در خانه


نکات زیبایی هوشمند، نکات مراقبت از پوست طبیعی ۲۰۲۱ برای فصل تابستان و نکات مراقبت از پوست طبیعی در خانه،


نکات زیبایی هوشمند، “نکات طبیعی مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱ برای فصل تابستان” و نکات طبیعی مراقبت از پوست در خانه،

فصل تابستان فرا رسیده است، بنابراین باید در این فصل از روال مراقبت از پوست بهتر پیروی کنید، آرد گندم معمولا در خانه های هندی یافت می شود.

دانه های گندم خورده می شود (نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱) زیرا روتی گندم راحت تر هضم می شود.

از نظر هضم سبک هستند و به دلیل داشتن فیبر فراوان باعث یبوست نمی شوند. ویتامین A، پروتئین و عناصر فیبر مانند در گندم یافت می شود. برای بدن لازم است. (نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱)

بیشتر بخوانید: اثرات افسردگی

۱- اگر از جوانه گندم استفاده کنید تبدیل به گنجینه ای از پروتئین می شود. می توانید گندم جوانه زده را به صورت جوانه بخورید، سپس آن را آسیاب کنید و یک پک مخصوص صورت برای پوست خود درست کنید.

این پک صورت در فصل تابستان پوست شما را جوان می کند (نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱).

۲- این برگ های سبز کوچک می توانند پوست شما را صورتی کنند، برای غذا و پوست استفاده کنید (آرد گندم کیسه ای، آرد نخودچی، ژل آلوئه ورا، نخود، رزماری، زردچوبه) (نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱)

۳- همه چیز را با هم مخلوط کرده و خمیر تهیه کنید و خمیر آماده شده را به مدت ۲۰ تا ۲۵ دقیقه روی صورت قرار دهید. حالا بعد از شستن صورت ابتدا تونر را بزنید و سپس از مرطوب کننده استفاده کنید.

این پک صورت پروتئین را برای پوست شما فراهم می کند و همچنین از شما در برابر اثرات بد گرما محافظت می کند. (نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱)

با استفاده از بسته علف گندم روی صورت، پوست شما خیلی سریع شروع به سفت شدن می کند. بنابراین اجازه اثر پیری بر روی پوست شما را نمی دهد.

این پک صورت در رفع جوش، آکنه و … نیز بسیار موثر است.

بیشتر بخوانید: عوارض جانبی افسردگی

۴- گندم خیس خورده را از آب بیرون بیاورید و با گلاب آسیاب کنید تا خمیر شود. شما به ۲ تا ۳ قاشق چایخوری گندم نیاز دارید.

حالا ۲ پیمانه زردچوبه به این خمیر اضافه کنید و روی صورت بمالید تا خشک شود. سپس با آب تازه بشویید و مرطوب کننده بزنید (نکات مراقبت از پوست ۲۰۲۱)

۵- گندم را پس از آبکشی در آب خیس کنید. اگر می خواهید مصرف کنید باید دو تا سه روز صبر کنید. اما برای تهیه پک صورت می توانید صبح ها با گندم خیس خورده شب پک درست کنید.

بیشتر بخوانید: کدام کشور بیشترین میزان افسردگی را دارد؟

۶-(نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱)برای حفظ شادابی پوست در فصل تابستان می توانید از آرد گندم استفاده کنید. جوانه گندم نیز به حفظ جوانی شما کمک می کند.

در اینجا مواردی به شما گفته شده است که خوردن آن و استفاده از آن روی پوست تأثیر گرما را بر زیبایی شما کاهش نمی دهد.

۷- در اینجا چند درمان خانگی خاص و لیستی از چیزهایی که باید در آشپزخانه نگه دارید آورده ایم.

با مصرف این ماده در تابستان و مالیدن آن به پوست، پوست شما درخشان می ماند و حتی دچار گرمازدگی نمی شوید. اینها شامل چیزهای زیادی مانند آرد گندم، آب لیمو، آب پرتقال و آلوئه ورا است. (نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱)

بیشتر بخوانید: ۵ راه برای جلوگیری از تأثیر افسردگی اساسی

۸- (نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱): – در تابستان خوردن برخی چیزهای خاص پوست را خنک نگه می دارد. همه این غذاها باعث می شوند پوست شما از درون بهبود یابد و بتواند در برابر اشعه های خورشید مقاومت کند.

بنابراین در فصل تابستان باید مصرف شود (گوجه فرنگی خام، آناناس آناناس، خیار، آب پرتقال و فصل، موز، کشک، توری، سبزیجات کدو حلوایی، خیچدی و خیر، عسل، لیموناد، )

۹- (نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱): برای محافظت از پوست در برابر برنزه شدن و آفتاب سوختگی، در کنار خوردن اثرات سرماخوردگی، گذاشتن آن چیزهایی که به پوست خنکی می بخشد، واجب است.

۱۰- برای شما اقلام ویژه ای آورده ایم که می توانید از آنها در منزل برای کارهای دیگر نیز استفاده کنید (ژل آلوئه ورا، پودر چوب صندل، لیمو و ماست، سیب زمینی خام، موز و گلاب) (نکات مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱)

بیشتر بخوانید: عوارض جانبی داروهای ضد افسردگی

نکات زیبایی هوشمند ۲۰۲۱ نکات مراقبت از پوست طبیعی برای فصل تابستان نکات مراقبت از پوست طبیعی در خانه فصل تابستان فرا رسیده است، بنابراین بهترین روتین مراقبت از پوست این فصل را به شما ارائه دهید.

بیشتر بخوانید: آیا افسردگی یک بیماری روانی است؟

برچسب: نکات طبیعی مراقبت از پوستنکات طبیعی مراقبت از پوست برای داشتن پوستی درخشان،نکات طبیعی مراقبت از پوست در خانه،نکات طبیعی مراقبت از پوست،تمام نکات طبیعی مراقبت از پوست،نکات طبیعی مراقبت از پوست در شب،نکات مراقبت از درخشندگی طبیعی پوست،نکات طبیعی مراقبت از پوست در تابستان،نکات طبیعی مراقبت از پوست چشمنکات طبیعی مراقبت از پوست بدن،بهترین نکات طبیعی مراقبت از پوست،نکات طبیعی مراقبت از پوست روزانه،

  • نکات طبیعی مراقبت از پوست در سال ۲۰۲۱ برای فصل تابستان


  • رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/