نکاتی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام در سال 2021

نکاتی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام در سال 2021


اولویت بندی تناسب اندام همیشه آسان نیست ، اما اگر می خواهید سالم و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما شش نکته مختلف را مورد بحث قرار می دهیم که می تواند به شما انگیزه دهد تا در سال 2021 به اهداف خود برسید!

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید

می توانید از یک برنامه تلفن خود برای پیگیری تعداد کالری سوزانده شده ، تعداد گام هایی که برداشته اید یا چند مایل در طول روز پیاده روی کرده اید ، استفاده کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل مانیتور ضربان قلب و ردیاب خواب هستند که برای ردیابی معیارهای سلامتی بسیار مناسب است. این ابزارها مشاهده پیشرفت شما را در طول زمان آسان می کنند ، بنابراین می توانید به جای تسلیم شدن ، انگیزه پیشرفت خود را داشته باشید.

2. با تعیین اهداف واقع بینانه و یادآوری برای خود ، ورزش را به یک عادت تبدیل کنید

بهتر است اهداف واقع بینانه برای خود تعیین کنید – سعی نکنید از 0 دقیقه در روز به 60 دقیقه در روز برسید. در عوض ، اهداف کوچکی را برای افزودن به هدف بزرگتر خود در طول روز تعیین کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه ورزش کنید ، سعی کنید هر ساعت یک یادآوری تنظیم کنید و در حین تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، چند تمرین سریع انجام دهید.

فعالیتی را پیدا کنید که از انجام آن لذت می برید تا بتوانید به مدت طولانی ادامه دهید.

سعی کنید تمرینی را پیدا کنید که از آن لذت می برید ، مانند دویدن ، بلند کردن وزنه یا بوکس. اگر از این فعالیت لذت بردید ، مدتی به آن پایبند خواهید بود و در سفر تناسب اندام خود به جلو حرکت می کنید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها برای شما مفرح (یا هیچ چیز دیگر) به نظر نمی رسد ، سعی کنید انواع مختلف ورزش را کاوش کنید تا زمانی که ورزش مناسب را پیدا کنید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب می تواند باعث رخوت و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم شود. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای کار در آن روز ایجاد می کند.

5. به کلاس تناسب اندام گروهی بپیوندید

پیوستن به گروه برای همکاری با یکدیگر به شما کمک می کند تا انگیزه خود را حفظ کرده و مسئولیت را بر عهده بگیرید. یک راه سرگرم کننده برای خوش فرم شدن با بیرون رفتن از خانه! اگر بدنبال سالن ورزشی هستید که کلاس های تناسب اندام ارائه می دهد ، با مراجعه به وب سایت ما www.fitnessfor10.com ، Fitness را با 10 دلار بررسی کنید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *