نمایشگاه «فصل تفسیر» در حرم جمکران برگزار شد


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل اجتناب کرده اند وسط خبر مسجد کامل جمران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی در اظهار داشت وگو همراه خود خبرنگاران همراه خود ردیابی به این سیستم های زیبایی شناختی مسجد مقدس جمکران در ایام نوروز تصدیق شد: در فینال روز سال. ، مراسم عرضه ویژه برگزار شد. همراه خود حضور شیوخ اهل بیت علیهم السلام وعاظ را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاعران عالی ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهد حضور دیدنی زائران در امروز در جمکران مقدس بودیم.

وی به این سیستم های این محل قرارگیری مقدس در سفر نوروز ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: در روزهای اول سال جدید بعد اجتناب کرده اند نماز ظهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر زیارت یاسین خوانده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند شب آفتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نماز مغرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشا. دعای شعبانیه همراه خود سخنرانی خوانده تبدیل می شود».

وی همراه خود تاکید بر اینکه نمایشگاه «فصل تفسیر» همراه خود مشارکت انتشارات انقلاب اسلامی به همان اندازه ۱۳ فروردین در صحن ابراهیم خلیل اجتناب کرده اند حرم الشریف به همان اندازه جمکران برپاست، تصریح کرد: چون آن است مبلغان {در این} نمایشگاه دلیل می دهند. اشیا زیر: جهاد.

مشاور زیبایی شناختی مسجد کامل جمکران همراه خود ردیابی به حضور راویان منتظر در صحن امام مهدی (عج) برای پاسخگویی به سوالات زائران جمکران اظهار داشت: وسط توصیه جمکران {در این} ایام سرزنده است. . کانون نرگس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوجوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید غنچه های منتظر در مسجد نیز در ۲ نوبت صبح را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر در مسجد فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانون نرگس به ورزش می پردازند.
کارگاه های آموزشی همراه خود موضوع مهدیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی نیز در مسجد جمکران برگزار تبدیل می شود.

انتهای پیام/ ۷۸۰۲۳
این را برای صفحه اول توصیه دهید