نظرسنجی های پنجاب 2022: ثبت نام جدید ، چهار اردوگاه در لودیهانا برای تأیید رای دهندگان برگزار می شود

نظرسنجی های پنجاب 2022: ثبت نام جدید ، چهار اردوگاه در لودیهانا برای تأیید رای دهندگان برگزار می شود


اداره ولسوالی لودیهانا چهار اردوگاه در سطح غرفه در 6 ، 7 ، 20 و 21 نوامبر بعنوان بخشی از بازنگری خلاصه ویژه برای تأیید نام رأی دهندگان ، ثبت نام جدید ، تغییر در جزئیات رأی دهندگان و تصحیح کارت شناسایی رأی دهندگان برای مجمع پنجاب 2022 برگزار خواهد کرد. به انتخابات

واریندر کومار شارما ، معاون کمیسر لودیهانا ، که افسر انتخابات ولسوالی است ، گفت که در حال حاضر 26.06 میلیون رای دهنده در این ولسوالی وجود دارد.

وی گفت که اردوهای ویژه در سطح غرفه ها در 6 ، 7 ، 20 و 21 نوامبر برگزار می شود تا اطمینان حاصل شود که هر رای دهنده ای در لیست رای دهندگان است.

وی گفت که این اردوها در تمام صندوق های رای در این ولسوالی برگزار می شود و همه مقامات غرفه در غرفه های مربوطه در تاریخ های ذکر شده برای ثبت نام رای دهندگان جدید از غرفه های خود بازدید خواهند کرد.
او همچنین گفت که رای دهندگان جدید همچنین می توانند خود را از طریق پورتال خدمات ملی رای دهندگان (NVSP) به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

شارما از مردم خواست حداکثر استفاده را از این اردوها ببرند تا بخشی فعال از روند دموکراتیک در کشور باشند. وی پیش بینی کرد که این اردوگاه ها نقش م inثری در تقویت بیشتر دموکراسی ایفا خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *