نشست علمای مسلمان لبنان: انقلاب امام گامی بلند در غلبه بر رژیم صهیونیستی بود.


به گزارش خبرگزاری فارس، جمعی از علمای مسلمان لبنان در بیانیه ای به مناسبت نهمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) تاکید کردند که رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران توانستند شروع کنند. کشوری که همگام با توسعه جهانی در حال توسعه است، بسیاری از زمینه های فناوری در خط مقدم کشورها قرار دارند.

الاحد با اشاره به تلاش امام خمینی (ره) برای گسترش مفهوم واقعی اسلامی پیامبر اسلام علیه اسلام آمریکایی گفت: امروز اسلام آمریکایی همان اسلام تکفیری است.

این بنیاد با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) وحدت اسلامی را تنها راه مقابله با تفرقه های امت اسلامی می دانستند، گفتند: آستانه را بشکنید. مهمترین کاری که امام خمینی (ره) انجام دادند این بود که امت اسلامی را به هم پیوند زدند تا نشان دهند اختلاف مذاهب به معنای اختلاف دین نیست. دین خدا اسلام است نه چیز دیگر.

حضرت امام خمینی (ره) در جمع علمای لبنان، رژیم صهیونیستی را تهدیدی بزرگ برای ملت قبل از پیروزی انقلاب اسلامی خواندند و تاکید کردند که تا زمانی که سرطان اسرائیل ریشه کن نشود، صلح در منطقه برقرار نخواهد شد و پس از آن رخ می دهد. فتح اسرائیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) رهبر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گام بزرگی در سرنگونی رژیم صهیونیستی است.

این بنیاد پیام پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان و درخواست کمک به مظلومان فلسطین و یمن را نشانه ای از نگرش رهبر کبیر انقلاب اسلامی به امام خمینی (ره) دانست و گفت: راه امامت پیروزی اسلام و عزت امت اسلامی به آزادی مستضعفان می انجامد.
انتهای پیام/.
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید