نشتی بنزین دلیل آتش‌سوزی پارکینگ خودرو میاندوآب


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، به نقل از روابط عمومی جهانگیر مسعودی از مهار آتش سوزی در پارکینگ خودروهای تصادفی در میاندوآب خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه در این پارکینگ خودروهای تصادفی نگهداری می‌شود و نشت بنزین در این خودروها وجود دارد، بنابراین نشت بنزین و بالا بودن دمای هوا و همچنین وزش باد شدید موجب این حادثه شد.

وی با بیان اینکه این حادثه عصر روز گذشته در روستای ولی‌آباد شهر میاندوآب روی داد، گفت: تعداد سه دستگاه خودرو به صورت کامل در آتش سوخت و چند خودرو دیگر در مجاورت آنها به صورت جزئی دچار خسارت شد‌ند.

دادستان عمومی و انقلاب میاندوآب با اطمینان از اینکه مالکان خودروها نگران نباشند، ادامه داد: تمام خودروها در این پارکینگ بیمه هستند و خسارت کامل خودروهای آتش‌ گرفته پرداخت می‌شود.

مسعودی همچنین با بیان اینکه شهروندان به اخبار منتشر شده در فضای مجازی در خصوص این حادثه توجه نکنند، افزود: علت آتش‌سوزی غیرعمدی است و علت دقیق آن توسط کارشناسان امر در دست بررسی است.

وی همچنین از عوامل آتش‌نشانی شهرداری میاندوآب و کارکنان این پارکینگ که در کوتاه‌ترین زمان و در عرض پنج دقیقه در محل حادثه حضور یافته و نسبت به اطفا حریق اقدام کردند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید