نحوه اتصال به انجمن #TeamLSF


جامعه #TeamLSF

به دوستان جدید نیاز دارید؟ یکسان! وقتی سفر خودم را برای کاهش وزن طی کردم ، احساس کردم که تنها هستم. به نظر می رسد هیچ کس واقعاً درک نکرده است که من چه چیزی را گذرانده ام و چرا این همه تغییر ایجاد کرده ام. من واقعاً معتقدم داشتن یک سیستم پشتیبانی قوی و زنانی که به شما در پاسخگویی کمک می کنند ، کلید ایجاد موفقیت آمیز و ایجاد تغییرات است و این همان جایی است که جامعه #TeamLSF وارد می شود!

اگر تازه وارد Love Sweat Fitness هستید ، می خواهم ارتباط با دیگر دختران بد LsF*ss را برای شما بسیار آسان کنم تا بتوانید به اهداف خود دست یابید!

مناینستاگرام

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای ارتباط با تیم LSF است! اگر به دنبال مسئولیت هستید اما نمی خواهید IG شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود پر کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را از LSF برنامه در اینجا ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و انگیزه روزانه را از تیم خود دریافت کنید! ما همه با هم در این زمینه هستیم و هرچه تعداد سهام بیشتری دریافت کنید ، بیشتر می توانیم پشتیبانی مورد نیاز شما را انجام دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و از شما پشتیبانی کنم!

از هشتگ ها استفاده و جستجو کنید

به این ترتیب شما می توانید دختران بیشتری را برای دنبال کردن و ارتباط با آنها پیدا کنید ، ببینید در Love Sweat Fitness چه اتفاقی می افتد و مطمئن باشید که من می توانم بیایم و از شما حمایت کنم!

جامعه #TeamLSF ، نحوه اتصال برای دریافت پشتیبانی و انگیزه

فیس بوک

نیاز به صحبت دخترانه دارید؟ گروه خصوصی فیس بوک ما مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن ، درخواست مشاوره و ارتباط با تیم خود است! درخواست عضویت امروز کنید و ما به شما اجازه ورود می دهیم. این فقط برای دختران است ، بنابراین می توانید با خیال راحت و راحت همه چیز را بریزید!

یوتیوب

آیا مشترک کانال من هستید؟ هر یکشنبه من ویدئوهای جدیدی را به اشتراک می گذارم که زندگی من ، نکات کاهش وزن و هزاران هک عالی را به اشتراک می گذارند تا به شما در زندگی کامل کمک کنند! به انجمن ما در یوتیوب بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم از شما استقبال کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ما به عنوان یک جامعه خدمت می کنیم. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهایشان را خراب کرده و یکدیگر را قدرتمند کنند. خام ، صادق و در برابر برخی از عمیق ترین ناامنی های خود با یکدیگر آسیب پذیر هستیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF بی شباهت به سایر جوامع است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

x کتیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *