میوه ها و سبزیجات می توانند به رژیم غذایی شما کمک کنند

رژیم غذایی – منفورترین کلمه در فرهنگ لغت امروزه. اما در واقع رژیم غذایی اصطلاحی است که وقتی جدی به آن نگاه کنید می تواند به کارتان بیاید. تا به امروز افراد بیشتری به دلیل رژیم غذایی ناسالم در جامعه دچار مشکلات سلامتی می شوند.

سبک زندگی عامل مهمی برای سوءتغذیه و سوءتغذیه یک فرد است. فرض کنید یک خانواده چهار نفره با هر دو والدین شاغل انتظار می‌رود که غذای فرآوری شده «آسان آماده‌سازی» داشته باشند و خوردن تغذیه مناسب نگرانی بزرگی نیست. هر بار که در یخچال را باز می کنند، بلافاصله به غذای فوری دسترسی دارند.

اما اگر زمان بسیار مهم است، راه بسیار بهتری برای تغذیه مناسب و رژیم غذایی سالم وجود دارد. والدین باید میوه ها و سبزیجات را به عنوان بخشی از وعده های غذایی خود در نظر بگیرند. اگر در هر برنامه تغذیه متوجه آن شدید؛ این دو همیشه در لیست هستند. فواید سلامتی میوه ها و سبزیجات می تواند به موفقیت رژیم غذایی شما کمک کند.

به دلیل غنی بودن از فیبر، اثر سم زدایی در بدن خواهد داشت. این به بدن کمک می کند تا سموم و مواد بد را با سالم کردن سیستم گوارش دفع کند. اغلب مسائل مربوط به سلامتی ابتدا با این اثر پاک‌کننده درمان می‌شوند و سپس برنامه‌ای برای حفظ جریان خون سالم‌تر دنبال می‌شود. همه با کمک میوه ها و سبزیجات در رژیم غذایی ما.

چرا این دو در رژیم غذایی روزانه توصیه می شوند؟

منبع اصلی آنتی اکسیدان. بدن ما نیاز به محافظت در برابر عناصر بد و خشن مانند رادیکال های آزاد دارد که ممکن است باعث آسیب سلولی شود. اگر به تازگی متوجه شده اید که اکثر جایگزین های پزشکی بر روی مطالعه آنتی اکسیدان های موجود در میوه ها و سبزیجات تمرکز دارند.

همه چیز عادی است؛ این بدان معناست که هیچ ماده نگهدارنده ای وجود ندارد که به سیستم بدن آسیب برساند. این اثر به راحتی توسط بدن جذب می شود و بر خلاف روش های دیگر که رژیم گیرندگان از آن استفاده می کنند، واقعاً طبیعی است، زیرا اکثر آنها آنها را بزرگتر از سن خود نشان می دهند. پوست حالت ارتجاعی و صافی ندارد. اگر روزانه میوه و سبزیجات مصرف کنید، تأثیر جوانی پوست بسیار مشهود است.

آنها را در رژیم غذایی خود بگنجانید و می توانید از داشتن سیستم ایمنی سالم تر برای مبارزه طبیعی با همه بیماری ها و بیماری های ناشی از عوامل محیطی مطمئن باشید. هویج یکی از بهترین نمونه های سبزیجات غنی از ویتامین A، بتاکاروتن و آنتی اکسیدان ها است. آنتی اکسیدان ها به بدن کمک می کنند تا با یک ماده سرطان زا مبارزه کند.

و اگر می خواهید وزن کم کنید اما نمی خواهید خیلی لاغر به نظر برسید، میوه ها و سبزیجات منبع خوبی از مواد تشکیل دهنده عضله ساز هستند. شما می توانید به وزنی که می خواهید برسید و همچنان تا زمانی که می خواهید سالم بمانید – بر خلاف سایر محصولات سرکوب کننده اشتها در بازار که شما را به مواد مخدر معتاد می کند.

بهترین راه برای لذت بردن از میوه ها و سبزیجات…

اکنون که اهمیت سبزیجات و میوه ها را در رژیم غذایی روزانه ما می دانید؛ باید بهترین روش تهیه آن را بدانید. نگرانی اصلی امروز این است که چگونه می توانیم مواد مغذی موجود در سبزیجات خود را هنگام پختن آنها حفظ کنیم. هرگز سبزیجات را زیاد نپزید.

اگر سبزیجات گرانبهای خود را بیش از حد مصرف کنیم، در چشم کودکان چندان جذاب به نظر نخواهند رسید، به خصوص که “مواد مغذی” فرضی مورد نیاز ما از آنها از بین رفته است. همچنین سعی کنید میوه را روزی که پوست آن را جدا می کنید بخورید تا تازگی داشته باشد. اگر نمی توانید آنها را تمام کنید؛ میوه را استخراج کرده و به صورت آب میوه ارائه دهید. هر دو راه – آنها برای سیستم سلامت ما مفید هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر