میزان موفقیت رژیم غذایی Nutrisystem چقدر است؟

گاهی اوقات از افرادی مکاتبه می‌کنم که از من می‌پرسند میزان موفقیت معمول رژیم غذایی Nutrisystem چقدر است. برخی می پرسند چقدر وزن با موفقیت از دست رفته است و برخی دیگر می پرسند چقدر وزن با موفقیت در طولانی مدت حفظ شده است. در مقاله بعدی، اطلاعات این شرکت و همچنین آزمایشات بالینی را برای پاسخ به این سوالات بررسی خواهم کرد.

هیچ کمبودی در داستان های موفقیت سیستم تغذیه وجود ندارد: من گمان می کنم که اگر این مقاله را پیدا کرده باشید، قبلاً بسیاری از “داستان های موفقیت” را در وب سایت شرکت دیده اید. برخی از اینها مسلماً از سوی سخنگویان افراد مشهور هستند. اما، بیشتر آنها از افراد عادی از همه اقشار هستند. در واقع، تعداد آنها به قدری زیاد است که آنها را به ۹ دسته مختلف تقسیم کرده اند. به عبارت دیگر، داستان ها با کاهش وزن ۲۰ تا ۲۹ پوندی شروع می شود و تا افرادی که بیش از ۱۰۰ پوند وزن کم کرده اند، پیش می رود. بنابراین اگر به دنبال افرادی هستید که موفق بوده اند، یافتن این نمونه ها بسیار آسان است.

این شرکت در سایت خود نرخ موفقیت ذکر شده ندارد، اگرچه می گوید که می توانید انتظار داشته باشید که حدود ۲ تا ۳ پوند در هفته کم کنید. بنابراین، برای جزئیات، اجازه دهید به آزمایشات بالینی زیر نگاه کنیم.

آزمایشات بالینی که به ما در ارزیابی میزان موفقیت سیستم تغذیه کمک می کند: من قصد دارم به چند کارآزمایی بالینی نگاه کنم. اولی یک مطالعه دو ساله در سال ۲۰۰۰ است که نتایج آن در مجله منتشر شد مجله آمریکایی فیزیولوژی، غدد درون ریز و متابولیسم. این مطالعه زنان یائسه را بررسی کرد که به طور متوسط ​​حدود ۲۱ پوند از وزن خود را کاهش دادند که حدود ۱۰ درصد از وزن بدن آنها را تشکیل می داد. این مطالعه نشان داد که ۷۸ درصد کاهش وزن ناشی از ذخایر چربی است. محققان سپس زنان را در مدت دو سال پیگیری کردند. زنان ۳۵ درصد از کاهش وزن را بدون هیچ رژیم غذایی اضافی حفظ کردند.

اکنون، من به یک کارآزمایی بالینی می‌روم که اثربخشی رژیم غذایی Nutrisystem را بر افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ مورد مطالعه قرار می‌دهد. این مطالعه در دانشکده پزشکی دانشگاه تمپل انجام شد. این کارآزمایی ۶۸ دیابتی نوع ۲ را در حالی که رژیم می گرفتند دنبال کرد. نیمی از آنها تحت رژیم غذایی دیابتی Nutrisystem و نیمی دیگر تحت رژیم دیابتی بیمارستان قرار گرفتند. افرادی که از Nutrisystem استفاده می کردند به طور متوسط ​​۱۸ پوند از دست دادند و کاهش قابل توجهی در قند خون مشاهده کردند، در حالی که افرادی که رژیم غذایی بیمارستان داشتند به طور متوسط ​​۱.۳ پوند از دست دادند.

بنابراین هر دوی این آزمایش‌ها موفقیت شرکت‌کنندگان را نشان می‌دهند. من فکر می‌کنم سوال واقعی که اکثر مردم دارند این است که آیا این رژیم واقعاً برای آنها کار می‌کند یا اینکه آنها به نحوی از این قاعده مستثنی هستند.

تعیین اینکه آیا سیستم تغذیه برای شما موفقیت آمیز خواهد بود: همانطور که اشاره کردم، معتقدم وقتی مردم در مورد میزان موفقیت یک رژیم می پرسند، آنچه واقعاً می خواهند بدانند این است که آیا رژیم واقعاً برای آنها موفقیت آمیز خواهد بود یا خیر. آن‌ها می‌خواهند این اطمینان را داشته باشند که مانند رژیم‌های «معمولی» که نتایج را دیده‌اند، این کار را انجام خواهند داد.

من باید استدلال کنم که اگر مانند بسیاری از افراد از رژیم غذایی پیروی کنید، کالری، قند و کربوهیدرات به میزان قابل توجهی کمتری دریافت خواهید کرد در حالی که پروتئین و فیبر بیشتری مصرف می کنید. پس به خودی خود به این معنی است که شما کالری کمتری نسبت به کالری که می سوزانید دریافت می کنید که منجر به کاهش وزن می شود.

مردم همچنین معمولاً نگرانی هایی در مورد طعم غذا دارند، اما به طور کلی تصور می شود که این رژیم غذایی یکی از بهترین رژیم های غذایی در این دسته با انتخاب هایی مانند پیتزا، تاکو و راویولی است. اندازه وعده ها بسیار کنترل شده است و نسبت کربوهیدرات به پروتئین به شدت کنترل می شود تا به شما کمک کند چربی بیشتری بسوزانید.

مگر اینکه قصد تقلب شدید یا اضافه کردن اضافات بیش از حد را داشته باشید (بر خلاف آنچه توصیه می شود) در این صورت نمی توانید کالری، چربی و کربوهیدرات بسیار کمتری نسبت به آنچه برای شما عادی است دریافت کنید، که معمولاً منجر به کاهش وزن موفق برای اکثر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر