مکمل های کاهش وزن: چند نکته که باید در نظر بگیرید

بسیاری از شرکت ها به خود می بالند که مکمل های کاهش وزن آنها بهترین های موجود در بازار هستند. ادعاهای باورنکردنی از دست دادن ۳۰ پوند در ماه یا مکمل هایی که چربی را «حل می کنند» همه جا وجود دارد. نکته این است که مصرف مکمل های کاهش وزن یا قرص های لاغری به تنهایی هرگز برای رسیدن به اهداف شما کافی نخواهد بود مگر اینکه اهداف کاهش وزن شما بسیار کم باشد. سرکوب اشتها و گرسنه ماندن فقط شما را به این نتیجه می رساند.

تصمیم گیری در مورد نوع مکملی که قرار است مصرف کنید باید حداقل تا حدودی بر اساس نوع تمرینی باشد که قرار است در کنار مکمل های خود انجام دهید. البته اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن کاهش وزن داشته باشید، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

با یک دکتر صحبت کنید

قبل از مصرف قرص های کاهش وزن، همیشه ایده خوبی است که با یک پزشک صحبت کنید. یک پزشک می‌تواند توصیه‌های حرفه‌ای در مورد اینکه کدام قرص برای شما مناسب‌تر است، به ارزیابی رژیم فعلی‌تان کمک کند و حتی توصیه‌هایی در مورد ورزش و رژیم‌های تمرینی ارائه دهد.

اگر چه برای بسیاری صحبت کردن با پزشک در مورد وزن شما کمی ناراحت کننده است، سعی کنید نگران نباشید و فقط به یاد داشته باشید که پزشک شما برای کمک و راهنمایی شما در آنجا حضور دارد.

چربی سوز ها

این قرص‌های لاغری به محبوبیت‌های زیادی تبدیل شده‌اند، زیرا ظاهراً قسمت‌هایی از بدن را تحریک می‌کنند که نیاز به حذف چربی دارند. چربی سوزها قرص های لاغری هستند که حاوی انواع ترکیبات گیاهی مانند کیتوزان، افدرا و پیروات هستند. ادعا می شود که همه اینها سرعت متابولیسم شما را تحریک می کند، انرژی شما را افزایش می دهد و/یا اشتهای شما را سرکوب می کند.

در حال حاضر هیچ مدرک قطعی وجود ندارد که نشان دهد این قرص‌های چربی سوز می‌توانند به مزایایی که می‌گویند می‌توانند دست یابند، اما بسیاری از افراد کاهش وزن زیادی را با مصرف آنها گزارش کرده‌اند. همچنین هیچ کس از اثرات طولانی مدت چربی سوزها و نحوه تداخل آنها با سایر مکمل ها یا داروهای عمومی اطلاعی ندارد.

قرص های لاغری نسخه ای

بهترین قرص های لاغری که می توانید مصرف کنید قرص هایی هستند که پزشک شما تجویز کرده است. اکثر قرص های رژیمی به عنوان سرکوب کننده های اشتها طبقه بندی می شوند که تعدادی از مواد شیمیایی را در مغز افزایش می دهند که می تواند منجر به کاهش اشتها شود.

یک مکمل محبوب فنترمین است که همیشه باید همراه با یک برنامه کاهش وزن جامع که باید شامل ورزش مناسب و رژیم غذایی سالم باشد، مصرف شود. سایر قرص های رژیمی می توانند بدن شما را از جذب درصد زیادی چربی بازدارند.

مسدود کننده های کربوهیدرات

بلوک کننده های کربوهیدرات به ایجاد تغییرات شیمیایی در بدن معروف هستند. این تغییرات بدن را از جذب کربوهیدرات های موجود در رژیم غذایی شما باز می دارد. این به جلوگیری از تبدیل آن کربوهیدرات ها به چربی توسط بدن کمک می کند.

ماده فعال این مکمل های رژیمی معمولاً ماده ای به نام ولگاریس فازلوس است. Phaselous vulgaris از لوبیا سفید مشتق شده است و در حال حاضر هیچ مطالعه طولانی مدتی وجود ندارد که این ادعا را تایید کند که یک درمان موثر کاهش وزن است.

به طور خلاصه …

برای اکثر افراد تلاش برای کاهش وزن بدون کمک مکمل ها معمولاً به این سرعت موفقیت آمیز نیست یا از دست می دهند. اگر برنامه ورزشی خود را دنبال کنید و یک رژیم غذایی سالم داشته باشید، به راحتی می توانید از گنجاندن مکمل های کاهش وزن بهره مند شوید.

پیدا کردن یک مکمل کاهش وزن که بتواند به سوزاندن آن چربی به راحتی کمک کند و همزمان به بهبود سطح انرژی شما کمک کند، این روزها بسیار ساده است، با این حال ما واقعاً توصیه می کنیم قبل از شروع هر دوره مکمل با یک پزشک صحبت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر