مکمل برای رژیم کتوژنیک چرخه ای

رژیم کتو برای کمک به کاهش چربی بدن افراد بسیار موثر است. با این حال، اگر از CKD یا رژیم کتوژنیک چرخه‌ای استفاده می‌کنید، می‌خواهید از مکمل‌های ساده برای حفظ توده عضلانی خود، تسهیل فرآیند چربی سوزی و حفظ سلامت خود در این دوره پر استرس استفاده کنید.

کراتین یکی از مکمل‌هایی است که حتی زمانی که در محیط‌های کم کربوهیدرات و پروتئین بالا استفاده می‌شود، بسیار مؤثر است. کراتین مکمل سطح کراتین بدن شما را کمی بالا نگه می دارد، که بافت ماهیچه ای شما را مجبور می کند مقدار بیشتری آب را در خود نگه دارد. این منجر به عضلات بزرگتر، پرتر و گردتر می شود که می توانند وزن بیشتری را در باشگاه جابه جا کنند. با گذشت زمان، حرکت اضافه شده برابر با عضله جدید است – حتی در یک محیط کتوژنیک! بنابراین دوز کراتین خود را حفظ کنید – ۱۰ گرم در روز کافی است. قطعاً باید از ماهیت بسیار مفید کراتین لذت ببرید.

پشته ECA یا ترکیبی از ۲۵ میلی گرم افدرین، ۲۰۰ میلی گرم کافئین و ۲۵۰ میلی گرم آسپرین اغلب در طول رژیم CKD استفاده می شود تا با حمله به فرآیندهای متعدد در بدن، مقداری از چربی بدن را از بین ببرد. ECA دمای بدن را کمی افزایش می دهد. اشتها سرکوب شده است. متابولیسم افزایش می یابد. کاربران معمولاً هر روز شکم خود را می بینند که بیرون می زند و رگ ها نمایان می شوند. به ماهیت رژیم کتو، با آب و چربی ریخته شده آن، دستوری برای موفقیت در چربی سوزی خواهید داشت! ECA باید ۳ روز بعد، ۱ روز تعطیل برای بهترین نتایج و جلوگیری از اعتیاد به کافئین استفاده شود.

هنگام استفاده از این رژیم غذایی و مکمل، مراقب رنگ و بوی ادرار خود باشید. بدن شما تحت فشار زیادی قرار خواهد گرفت – به ویژه کلیه های شما! اگر سابقه خانوادگی بیماری های کلیوی دارید یا در گذشته از مکمل ها سوء استفاده کرده اید، ترکیب رژیم کتوژنیک و مکمل ها ممکن است برای شما ایده آل نباشد.

اگر از رژیم کتوژنیک استفاده می کنید، باید روزانه مقدار زیادی آب مصرف کنید – تا دو گالن! هر یک از ۳ فاکتور قبلی – رژیم کتو، کراتین و مکمل ECA همگی به مقدار بیشتری آب در روز خارج از نیاز روزانه شما نیاز دارند.

همیشه باید قبل از شروع رژیم کتوژنیک با پزشک خود مشورت کنید. تکمیل پانل خون، درست مانند قبل از چرخه استروئیدی، ایده بسیار خوبی است. این رژیم غذایی معمولی شما نیست که در آن مقداری چربی از میزان مصرف روزانه خود حذف کنید و چند پوند وزن کم کنید. رژیم کتوژنیک توسط متخصصان برتر دنیا برای به دست آوردن شکل شگفت انگیز استفاده می شود – و شما هم می توانید از آن استفاده کنید – به شرطی که رژیم غذایی و مکمل ها را با دقت انجام دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر