مهلت ۶ ماهه برای ساماندهی جاده‌های منتهی به گلزارهای شهدا در کهگیلویه و بویراحمد


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، کیامرث حاجی‌زاده در نشست ساماندهی گلزارهای شهدای استان گفت: از محل اعتبارات وزارت نفت مبلغ ۲۰ میلیارد ریال برای ساماندهی گلزار شهدای باشت در نظر گرفته شده است.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اقدامات خوبی برای ساماندهی گلزار شهدا انجام شده افزود: برخی‌ها طوری سیاه‌نمایی می‌کنند که انگار هیچ خدماتی صورت نگرفته در حالی که هر چه در کهگیلویه و بویراحمد ارائه شده همه خدمات ۴۳ سالی انقلاب اسلامی است، بنابراین توصیه می‌کنم از ناامید کردن جامعه بپرهیزید.

وی در ادامه سخنان خود با تأکید بر آبرسانی، برق رسانی و گازرسانی به یادمان‌های شهدا گفت: از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی ۶۰۰ میلیارد تومان برای آبرسانی به مناطق مختلف استان در نظر گرفته شده اما هنوز برخی گلزارها آبرسانی نشدند مگر ۵۰ یا ۶۰ گلزار شهید چقدر اعتبار و هزینه می‌خواهد که هنوز این کار صورت نگرفته است.

حاجی‌زاده با بیان اینکه عملیات برق‌رسانی، آبرسانی و گازرسانی به گلزارهای شهدا ظرف سه ماه آینده تعیین تکلیف شود، عنوان کرد: بعد از این زمان هیچ عذر و بهانه‌ای پذیرفتنی نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به وضعیت جاده گلزارها و یادمان‌های شهدا هم اشاره کرد و گفت: راه و شهرسازی، راهداری و بنیاد مسکن مکلف هستند ظرف ۶ ماه آینده همه جاده منتهی به گلزارهای شهدا را ساماندهی کنند.

وی با بیان اینکه در تپه نورالشهدا یاسوج اقدامات خوبی همراه با معماری خاصی به کار رفته است گفت: برای فاز دوم تپه نورالشهدا یاسوج نیازمند اعتبار هستیم.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید