مسئولان عزم کامل برای حل مشکلات شهدا دارند


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، سرلشکر سعید کشکی ظهرمی رئیس سازمان حفاظت و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور امروز در سی ام صفر ماه صفر وی طی سلسله مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراسم نشر ارزش های دفاع از مقدسات این کشور شرکت کرد. مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس همزمان با سنت تجلیل و تجلیل از جانبازان میلیونی دفاع مقدس و مقاومت در سطح کشور در موزه دفاع مقدس فارس توسط استاندار برگزار شد. فارس و مدیران کل و مسئولین با حضور انجام شد. وی با حضور رزمندگان و سربازان سابق دوران دفاع مقدس استان فارس در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی انتظامی این استان گفت: اراده و همدلی جمعی در بین مدیران این استان به ویژه مسئولان این استان فضا ایجاد می شود. هدف کاهش و رفع مشکلات جامعه ایثارگر است.

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه شهدا می توانند با طهارت روح و باطن ما را تهذیب کنند، افزود: این به برکت خداوند و قرب است. به خدا امکان پذیر است شهدا

سردار کوشکی تصریح کرد: این دلاورمردان و دلاورمردان در برهه ای از تاریخ تمام سرمایه و هستی خود یعنی جان خود را در راه حاکمیت کشور فدا کردند تا ایران را بدرخشند و الگوی مقاومت، استقلال و توسعه قرار دهند. برای سایر کشورهای مسلمان

این سرباز دفاع مقدس اذعان داشت: اگر قرار بود شاهد این دلاوری بزرگ مردم اربعین حسینی باشیم فقط به خاطر خون شهدایی بود که با حرف و روی سرشان وعده رفتن به کربلا را دادند، شما باز کردید. راه

این رزمنده و ایثارگر در دوران دفاع مقدس افزود: بزرگترین نقصی که در کشور می بینیم عدم احترام و احترام به فرهنگ ایثار و شهادت و عدم حاکمیت و در مقابل سایر نقاط کشور است. بی تفاوتی نتیجه است. که در قوه فقاهت است و به فرهنگ ایثار و شهادت توجه دارد، شاهد پیشرفت و موفقیت کار هستیم.

رئیس حفاظت آثار باستانی دفاع مقدس فارس نیز با اشاره به مراحل آماده سازی و تکمیل موزه دفاع مقدس فارس، گفت: این مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس فارس بوده است. در چند سال تکمیل شد. با تلاش مدیران مختلف و حمایت استاندار فعلی کارها در سال آینده به اتمام می رسد.

وی افزود: دفاع از حرم به راستی گنجینه ای بی بدیل است و اگر از این فرصت استفاده کنیم از بسیاری از مشکلات و موانع رهایی خواهیم یافت.

با اشاره به سخنان حضرت امام راحل (ره) که فرمودند: اگر قهرمانان دفاع مقدس فراموش شوند در آتش جهنم خواهند سوخت، افزود: امام خمینی (ره) تاکید کردند که جهاد و شهادت نباشد. قهرمانان ترسناک در طول زندگی روزمره خود فراموش شوید.

وی در پایان تاکید کرد: رزمندگان و ایثارگران ما برای این دنیا قدمی برنداشته اند و نباید فراموش شوند و در راستای کاهش و رفع مشکلات، اراده جمعی، هماهنگی بین مدیران استان به ویژه استانداران است. و همدردی خوبی وجود دارد. امام جمعه شیراز و استاندار فارس نیز بر رفع گره ها و مسائل قدیمی و لاینحل جامعه ایثارگری که از دیرباز به عنوان درد دردناکی باقی مانده است، تاکید کردند.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید