مزایا و معایب خوردن کتون تمشک برای کاهش وزن

با محبوبیت Raspberry Ketone، کنجکاوی در مورد مکمل کاهش وزن سخت است. پس از همه، یک دکتر معروف آن را اولین معجزه در یک بطری نامید. اساساً این ترکیبی است که از تمشک قرمز استخراج می شود و قبل از اینکه به عنوان یک کمک کننده کاهش وزن محبوب شود، به عنوان یک ماده آرایشی استفاده می شد. مسئله این است که در مقادیر کم استخراج می شود. بنابراین، اگر به خوردن توت قرمز فقط برای کمک به کاهش وزن فکر می کردید، باید هر روز حدود ۹۰ پوند توت قرمز بخورید.

اما معامله واقعی با کتون های تمشک چیست؟ در اینجا مزایا و معایب مکمل کاهش وزن آورده شده است:

موارد مثبت

این مکمل طبیعی است، بنابراین کاهش وزن سالم را تضمین می کند. کاری که انجام می دهد این است که سطح هورمونی به نام آدیپونکتین را در بدن افزایش می دهد. این هورمون متابولیسم را سرعت می بخشد و آن را به یک مسدود کننده طبیعی چربی تبدیل می کند. یکی دیگر از مزایای مکمل این است که با افزایش حساسیت به لپتین، اشتهای شما را سرکوب می کند. لپتین هورمونی است که به شما سیگنال می دهد که قند کافی در سلول های چربی خود دارید – به طور خلاصه، این چیزی است که شما را از احساس گرسنگی باز می دارد.

توانایی این مکمل در جلوگیری از تشکیل چربی و سرکوب اشتها دلیل اصلی این است که مکمل به عنوان یک کمک موثر کاهش وزن عمل می کند. دکتر مشهور ممکن است از اغراق برای تجویز آن استفاده کرده باشد، اما کارساز بوده است.

موارد منفی

از سوی دیگر، برخی از مسائل ممکن است در هنگام مصرف کتون تمشک ایجاد شود. خوب، این واقعاً مربوط به داشتن عوارض جانبی مکمل نیست، بلکه در مورد نگرش شما نسبت به مصرف مکمل است. این مکمل حتی در حالت نشسته به کاهش وزن کمک می کند و این یکی از جذابیت های موجود در آن است. با این حال، این ممکن است باعث شود انتظارات غیر واقعی داشته باشید. ممکن است شما را به این فکر بیندازد که یک مکمل همه چیز را برای شما انجام می دهد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید و رویای بپوشید دوباره شلوار جین تنگ خود را داشته باشید.

آنچه باید به خاطر داشته باشید این است که مکمل های کاهش وزن به عنوان یک “مکمل” وجود دارند. این بدان معنی است که آنها آنجا هستند تا کل را کامل کنند. شما هم باید سهم خود را انجام دهید. بله، شما ممکن است فردی بسیار پرمشغله باشید و زمانی برای انجام یک برنامه ورزشی معمولی نداشته باشید، اما حداقل از هر فرصتی برای راه رفتن یا بالا رفتن از پله ها برخوردار هستید. این چیزها ممکن است بی اهمیت به نظر برسند، اما تفاوت زیادی ایجاد می کنند.

به طور خلاصه، کتون های تمشک دارای تمام خواص مهم یک مکمل کاهش وزن موثر هستند. و با توجه به نگرش صحیح شما در حین مصرف، در واقع می تواند به نتایجی که انتظار دارید یا حتی بیشتر از آنچه انتظار دارید منجر شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر