مزایای سلامت روان تمرینات بدنی – تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ اغلب ما بر فواید فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم ، اما این واقعیت را نیز نادیده می گیریم که مزایای روانی قابل توجهی را به همراه دارد. اگر تا به حال این تجربه “بالا دونده” را داشته اید ، می دانید منظور ما چیست و تأثیرات ذهنی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری. مجموعه ای از مطالعات تصادفی در دانشگاه دوک مشخص کردند که مزایای سلامت روان ورزش با درمان با داروهای ضد افسردگی قابل مقایسه است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب مبارزه می کنید ، احتمالاً ورزش دورترین چیزی است که از ذهن شما بیرون می آید. با این حال ، تحقیقات نشان می دهد که حتی تمرینات کم تأثیر نیز می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی شما انجام می دهید ، فقط حرکت می کنید

با این حال ، پیوستن به یک باشگاه ورزشی به شما امکان دسترسی به طیف وسیعی از فعالیت ها را نسبت به آنچه در خانه انجام می دهید ، می دهد و شانس شما را برای یافتن چیزی که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روانی شما است.

خواب بهتر

خواب ناکافی با بسیاری از مشکلات سلامتی همراه بوده است و تحقیقات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. شواهد واضح است: شروع یک برنامه ورزشی باعث می شود که در کوتاه ترین زمان به خواب زیبای خود بازگردید.

تصویر شخصی پیشرفته

ورزش منظم و خواب ناشی از آن نه تنها ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین اهداف کوچک و دستیابی به آنها می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. این احساس که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند به تقویت نفس منجر شود. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، فوراً متوجه مزایای جانبی هیجان انگیز بهبود سطح استقامت می شوند.

افزایش انرژی

این استقامت تازه نه تنها به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک می کند ، بلکه به فعالیت های دیگر نیز ادامه می دهد. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، بنابراین افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

در حالی که ورزش در نهایت بهره وری شما را افزایش می دهد ، شروع به زمانی که مسائل بهداشت روانی انرژی شما را تخلیه می کند ، دشوار است. در هنگام شروع یک برنامه تناسب اندام چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

نحوه شروع و پایبندی به یک روال ورزشی

Kennedy Fitness دارای چندین مکان در South Jersey است. اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد سالن بدنسازی استخر ما در تورنسویل ، نیوجرسی یا یکی دیگر از سایتهای ما در South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *