مراقبت از خود 30 روزه برای شما


مراقبت از خود 30 روزه

اجازه ندهید غم پس از تابستان شما را از بین ببرد. با نزدیک شدن به پاییز ، زمان تمرکز مجدد بر روی شما فرا رسیده است. آهسته حرکت کنید ، کارهایی را که دیگر برای شما مفید نیستند کنار بگذارید و 30 روز مراقبت از خود را صرف سیر شدن خود کنید.

یافتن زمان برای خود همیشه آسان نیست ، اما بسیار ضروری است! هر سپتامبر ، من این تقویم ها را می سازم تا به همه ما کمک کنیم تا راههای ساده ای برای تمرین روزانه داشته باشیم. اگر نمی توانید لیوان خود را پر کنید ، در واقع نمی توانید لیوان شخص دیگری را پر کنید. به نظر می رسد بسیار “آه!” اما اکثر ما این تمرین را نمی کنیم و من می خواهم این ماه تغییر کند!

مراقبت از خود بد است ، اما این فقط در مورد حمام کردن با حباب و نوشیدن شراب نیست (اگرچه این بسیار خوب به نظر می رسد) بلکه این است که بفهمید چه چیزی واقعاً به شما خدمت می کند! فقط شما می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم به شما در تشخیص آن کمک می کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مراقبت از بدن ، روح و ذهن شما خواهد بود تا بتوانید صد در صد وارد فصل جدیدی شوید.

این تقویم را چاپ کرده و در جایی قرار دهید که هر روز آن را خواهید دید! شما همچنین می توانید آنها را در برنامه به عنوان نظرسنجی خود در LSF پیدا کنید. من می خواهم از اینها به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن مسائل استفاده کنید. اگر فکر می کنید به چیز خاصی نیاز دارید ، به دنبال آن بروید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن ، مراقبت از خود ، خودخواهی نیست ، ضروری است! حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، به این زمان نیاز دارید تا بتوانید خود را کنترل کنید ، احساس خود را ارزیابی کنید و خود را وفق دهید تا به عنوان بهترین خود ظاهر شوید!

همچنین برخی تمرینات و چت های زنده را در اینستاگرام اضافه می کنم و اعلان ها را دنبال می کنم + را روشن می کنم تا هیچ کدام را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *