محمدیان: دست پسرم کشیده شد/ مردم بعد از بازی یزدانی احساساتی شدند


اصغری محمدیان گفت:ما میرویم وی در خصوص مسابقات کشتی آزاد به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: سال گذشته در مسابقات بین المللی نروژ نمایندگانی از مازندران در وزن هشتم داشتیم و این بار نیز همین کار را تکرار می کنیم. جام جهانی صربستان. فکر می کنم یکی از بهترین انتخاب ها انجام شد و همه راضی بودند. هواداران کشتی نیز در سالن حضور داشتند داخلی بازی خوبی دیدند.

سرپرست تیم کشتی مازندران پس از بازی حسن یزدانی درباره فینال مسابقات انتخابی گفت: مردم قهرمانان خود را دوست دارند، احساساتی شدند و ورزشگاه را ترک کردند. مردم ما کشتی را دوست دارند، بنابراین نمی توانند احساسات خود را کنترل کنند، البته این یک چیز خطرناک است، اما تجربه ای بود که باید بعد از محافظت از قهرمانان در نظر گرفت تا بتوانیم از چنین حوادثی جلوگیری کنیم. شاهدی نداریم. حوادث خدا را شکر می کنم که این حوادث منجر به جراحت می شودچک کردن این اتفاق نیفتاد

دارنده مدال نقره جهان و المپیک در پاسخ به این سوال که چرخه انتخابی را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: زمانی که کشتی را در دست گرفتم به این چرخه اعتقاد داشتم تا بتوان برای مسابقه انتخاب کرد. برگزاری چرخه این امکان را به جوانان ما می دهد که با قهرمانان کشتی بگیرند و مورد آزمایش قرار گیرند و همچنین الهام بخش آنها باشند. شاید برخی مربیان به انتخاب اعتقاد نداشته باشند، اما نظر من این است که همیشه باید یک چرخه وجود داشته باشد تا ورزشکار بداند چقدر کافی است.

در مورد جنگ گیلاژ و محمد حسین (پسرش) توضیح داد: هر دو برای مازندران و از فرزندان ما هستند. چون خودم ظلم را دیدم سعی کردم عدالت را رعایت کنم.

محمدی در پاسخ به این سوال که آیا پیروزی مقابل پسرش را پیش بینی می کرد؟ گیلاژ چه داشته باشد و چه نداشته باشد، خاطرنشان کرد: کشتی بازی ای است که هرگز نمی توان آن را پیش بینی کرد. قهرمانان المپیک ممکن است در عرض ۱۰-۲۰ ثانیه ۴ امتیاز با یک هوادار از دست بدهند و باخت سخت باشد. هرکسی که طرحی در سر دارد می تواند دستش را بلند کند.

قهرمان سابق کشتی کشورمان درباره اینکه چقدر امیدوارید پسرتان در مسابقات بین المللی مدال بگیرد، گفت: فکر می کنم نباید در مورد پسرم زیاد صحبت کنم. برای همه کشتی گیران آرزوی بهترین نتایج و قهرمانی ایران را دارم. دعا می کنم این اتفاق بیفتد و کشتی گیران کشورمان به مسابقات جهانی نروژ افتخار کنند.

به پایان برسد پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید