مجتمع مدیریت بحران استان البرز آماده است


به گزارش خبرگزاری فارس، مجتبی عبدالله استاندار البرز روز سه شنبه در بازدید از مناطق و روستاهای سیل زده این استان با بیان اینکه بلافاصله پس از رسیدن به مناطق سیل زده به محل حادثه رسیدیم، اظهار داشت: به زودی به مناطق سیل زده رسیدیم. باران گفت: در حین امداد رسانی هر از گاهی مناطق سیل زده استان را رصد و بازدید کردیم.

وی در ادامه بیان کرد: این بازدیدها و دریافت گزارشات فوری از استانداران و مسئولان مرتبط تا حصول نتیجه و عادی شدن شرایط ادامه خواهد داشت.

عبدالله گفت: در حال حاضر تمامی نیروهای خدماتی و مدیریت بحران این استان در مناطق اعلام شده مستقر شده و در حال انجام خدمات رسانی در حوزه برق، آب، گاز و تلفن هستند.

وی با بیان اینکه برای اطمینان از کیفیت و سرعت خدمات در کنار مردم هستیم افزود: اقدامات پیشگیرانه در نقاط پرخطر انجام شده و تذکرات لازم به مردم داده شده است.

استاندار البرز تاکید کرد: تیم مدیریت بحران و اعضای این استان در آماده باش کامل هستند و این روند تا عادی شدن شرایط و تکمیل خدمات و امدادرسانی ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است استاندار البرز روز جمعه هفتم مردادماه از روستاهای خکان، پراچان و نارایان و همچنین روستاهای جاده کرج – چالوس و به ویژه سه راهی نوجان بازدید کرد.

انتهای پیام/ج
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید