لیگ برتر نیوکاسل چشم انداز شخصی را برای بقا افزایش داد


به آگاه فانئوس،

در تحریک کردن هفته سی ثانیه لیگ برتر انگلیس، تجهیزات گلف فوتبال نیوکاسل در عرف جیمز پارک میهمان شخصی ولورهمپتون ولورهمپتون را همراه خود نتیجه منصفانه بر صفر شکست داد. کریس وود اولین گل شخصی را همراه خود استفاده اجتناب کرده اند فناوری VAR در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند.

همراه خود این نتیجه، نیوکاسل در حالی کدام ممکن است هشتمین تفریحی شخصی را در سی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سومین تفریحی فصل شخصی برد، ۳۴ امتیازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود صعود به کلاس چهاردهم جدول، شکاف قلمرو سقوط را به ۱۰ امتیاز افزایش داد. چشم انداز بقا در لیگ برتر با این حال ولورهمپتون سیزدهمین شکست شخصی {در این} فصل را واگذار کرد به همان اندازه همراه خود ۴۹ امتیاز در کلاس هشتم جدول باقی نگه دارد.

در حال حاضر ۵ تفریحی تولید دیگری در لیگ برتر انگلیس برگزار تبدیل می شود کدام ممکن است این سیستم آنها به رئوس مطالب زیر است:

اورتون – منچستریونایتد، ساعت ۱۵:۰۰ (به وقت تهران)
آرسنال – برایتون، ۱۷:۳۰
ساوتهمپتون – چلسی، ۱۷:۳۰
واتفورد – لیدز یونایتد، ساعت ۱۷:۳۰.
استونویل – تاتنهام، ۲۰:۰۰

در جدول کلاس بندی، منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول به همین ترتیب همراه خود ۷۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۲ امتیاز در کلاس های اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم قرار دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چلسی همراه خود ۵۹ امتیاز در کلاس سوم قرار دارد.

انتهای پیام/