لیگ اسپانیا | سویا همراه خود پیروزی عقب کشیدن به کلاس دوم بازگشت


به آگاه فانئوس،

در اولین دیدار اجتناب کرده اند هفته {سی ام} لیگ اسپانیا عصر قبلی (جمعه) نیروی کار فوتبال سویا در ورزشگاه رامون سانچز در موضوع کوه آند میزبان گرانادا بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نتیجه ۴ بر ۲ این نیروی کار را شکست داد.

داروین ماسیس گل اول گرانادا را در دقیقه ۲۳ به ثمر رساند با این حال سویا همراه خود ۲ گل دیگو کارلوس در دقیقه ۳۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوکاس اوکامپوس در دقیقه ۶۶ گل را به ثمر رساند.۲ دقیقه مانده به بالا وقت قانونی گرانادا، ویکتور دیاس. ورزشی به جذب می کند رسید با این حال سویا تسلیم نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در وقت های اضافه شده ۲ گل تولید دیگری به ثمر رساند کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۱۱ دقیقه به اندازه انجامید. رافائل میر در دقیقه سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ببو گومز در دقیقه نهم منصفانه امتیاز به ثمر رساندند به همان اندازه امید بازیکنانش برای پیروزی کم شود.

سویا در شانزدهمین پیروزی شخصی {در این} فصل ۶۰ امتیاز به بازو آورد، سه امتیاز کمتر اجتناب کرده اند بارسلونا، کدام ممکن است همراه خود ۲ ورزشی کمتر اجتناب کرده اند نیروی کار دوم در لیگ اسپانیا به بالا رسید. این در حالی است کدام ممکن است رئال مادرید همراه خود ۶۹ امتیاز همچنان صدرنشین بلامنازع چرخه قهرمانی لالیگا است.

همین الان ۴ ورزشی تولید دیگری در چارچوب هفته {سی ام} لیگ اسپانیا برگزار تبدیل می شود کدام ممکن است این سیستم آنها به رئوس مطالب زیر است:

کادیز – رئال بتیس، ۱۶:۳۰
مایورکا – اتلتیکو مادرید، ۱۸:۴۵
ویارئال – اتلتیک بیلبائو، ساعت ۲۱:۰۰
رئال مادرید – ختافه، ۲۳:۳۰

انتهای پیام/