لاوروف: تحریم های غرب علیه موسسه مالی مرکزی روسیه ساده دزدی است


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه مصادره دارایی های موسسه مالی مرکزی توسط کشورهای غربی در پاسخ به تحولات اوکراین را «دزدی محض» توضیح دادن کرد.

به گزارش پولیتیکو، لاوروف در گفتگو همراه خود کارمندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشجویان موسسه دیپلماسی مسکو ذکر شد کدام ممکن است هیچکس مصادره دارایی های موسسه مالی مرکزی روسیه را پیش سوراخ بینی نکرده است.

وی ذکر شد: آنها (آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه اروپا) عرضه اجزا یدکی هواپیما را تحریم می کنند. آنها در صدد مصادره هواپیماهایی هستند کدام ممکن است مستقیماً همراه خود رفاه افراد ارتباط دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جان آنها را به خطر می اندازد. “با این حال آنها اهمیتی نمی دهند.”

لاوروف افزود: «روزی کدام ممکن است ذخایر موسسه مالی مرکزی مسدود شد، هیچ‌کس {در میان} افرادی که تحریم‌هایی را کدام ممکن است بالقوه است غرب اعمال تنبل، در نظر گرفته شده نمی‌کردند.» “این ساده دزدی است.”

به گزارش پولیتیکو، وزیر امور خارجه روسیه رفتار غرب را «دزدی» توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: «روسیه نباید یک بار دیگر به دارایی ها خارجی متکی باشد».

وی در واقع شکسته نشده داد: در صورت تمایل غرب، مسکو کنار هم قرار دادن است در بلند مدت نزدیک همراه خود آنها همکاری تنبل.

روسیه در ۲۴ فوریه اصل حمله ارتش به اوکراین را صادر کرد. این دگردیسی تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسما استقلال جمهوری های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت.

روسیه می گوید اوکراین به تعهدات شخصی بر ایده توافقات مینسک کدام ممکن است در سال های ۲۰۱۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱۵ برای حل مناقشه بین جدایی طلبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف منعقد شده بود، حرکت نکرده است. ولادیمیر پوتین می گوید کدام ممکن است عملیات ارتش روسیه “خلع سلاح اوکراین” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “خلع سلاح نازی ها” این ملت است.

ساعاتی پس اجتناب کرده اند حمله روسیه، اوکراین ادعا کرد کدام ممکن است تمام روابط دیپلماتیک شخصی را همراه خود این ملت برداشتن می تنبل. کشورهای غربی صدها تحریم هایی را علیه روسیه اجتناب کرده اند جمله متنوع اجتناب کرده اند موسسه مالی های این ملت اعمال کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم پیام رسانی سوئیفت را برداشتن کرده اند. غرب تا حد زیادی موسسات پولی، بخش قدرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخبگان سیاسی شخصی را هدف قرار داد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول هدایت دهید