قوه قضاییه به دنبال صیانت از نیروی انسانی است/ در برخورد با مفاسد احد همدستی نداریم.


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به مناسبت روز حفاظت و اطلاع رسانی قوه قضائیه هرمزگان با حضور مسئولان و کارکنان اداره اطلاعات و حراست قوه قضائیه این استان از مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی تشکر و قدردانی کرد. آژانس دفاع و حفاظت اطلاعات. تلاش های آنها

مجتبی گرممانی در این بررسی به خط مشی راهبردی دستگاه قضایی در سال ۱۴۰۱ اشاره کرد و بر اعمال دقیق و خردمندانه آن تاکید کرد.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی به دنبال صیانت از نیروی انسانی است، افزود: حفاظت و صیانت از سرمایه انسانی یکی از مهمترین کارکردهای حراست است و بر این اساس باید حفاظت از اطلاعات و اطلاعات را پیش برد و با سیاست ها درست رفتار کرد. و اصول استراتژیک برنامه های وزارت دادگستری و مانند همیشه نظارت مستمر و نظارت عملی بر مسیر تحول و تعالی نظام قضایی باید سرلوحه اقدامات آن باشد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اشاره به موفقیت های دادگستری و مرکز قضایی هرمزگان در شناسایی و دستگیری مفاسد آشکار و به ویژه مدعیان دروغین نفوذ در دستگاه قضایی تاکید کرد: هیچ گونه اجباری نداریم. با هر کسی که با فساد مبارزه می کند و هرکسی که می خواهد.» با کسانی که به اعتماد مردم به دستگاه قضایی لطمه بزنند قاطعانه و بدون مدارا برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/ ۳۷۲۸
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید