قم ۲۰۰۰ دختر مددجوی کمیته امداد کشور دارد


به گزارش خبرگزاری فارس، سید محسن صالحی، معاون امور فرهنگی و کمیته مشورتی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم به نقل از مرکز اطلاع رسانی کمیته امداد گفت: اردوهای تابستانی این نهاد در استان قم دارای بسته شده است.” وی افزود که از دو سال گذشته به دلیل شیوع بیماری های قلبی تعطیل بوده و برنامه اردوی امسال به سنین مختلف به ویژه در استان ها کشیده شده است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد قم میزبان ده استان کشور از جمله اصفهان، البرز، تهران، مرکزی، زنجان، قزوین، همدان، سمنان، خراسان رضوی و کرمانشاه است، گفت: این کار انجام شده و تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. ۱۶ سپتامبر.

صالحی طرح مددکاری مدیریت حوادث و بلایای جمعیت هلال احمر را که طراحی و برنامه ریزی شده است را در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار مفید و موثر عنوان کرد و گفت: ما مربی آنها هستیم.

وی برکات معنوی حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و حضور در مسجد النبی جمکران را از اهداف اصلی این اردوها برشمرد و گفت: برگزاری کارگاه های مشاوره ای، رفع شبهات دینی و سیاسی. عفاف و حجاب و ارتباط فرهنگی فضای مجازی و نمایش فیلم و استفاده از فضای شاد مجتمع تفریحی آبی آب تاب نیز از جمله برنامه های تفریحی این اردوها است.

معاون امور فرهنگی و کمیته مشورتی کمیته امداد و نجات قم گفت: جمعی از پژوهشگران زن از دانشگاه‌ها و مدارس نیز در این اردوها به این سازمان پیوسته‌اند.

انتهای پیام/ ۷۸۰۲۳
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید