قاچاق اعضای هیکل توسط تروریست های تروریست


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، رسانه ها گزارش دادند کدام ممکن است گروه تروریستی حیات تحریر الشام (جبهه النصره سابق – القاعده در سوریه) اعضای هیکل انسان را می دزدد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را در بازار در خارج اجتناب کرده اند سوریه کنار هم قرار دادن می تنبل.

دارایی ها بومی در استان ادلب سوریه همانطور که صحبت می کنیم (دوشنبه) به این جامعه گفتند: «{در این} اتصال،زمینه هامطالعات حاکی اجتناب کرده اند کدام ممکن است کارگران بیمارستان فراوان اجتناب کرده اند غیرنظامیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبه نظامیان خارجی را کدام ممکن است به بیمارستان های تحریر الشام منتقل شده بودند، داروها مخدر کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند کلیه های آنها را دزدیده اند.

این دارایی ها افزودند کدام ممکن است مذاکرات همراه خود اشخاص حقیقی عکس برای عرضه یکی اجتناب کرده اند کلیه های آنها به هیئت تحریریه در ازای آزادی آنها در حال وقوع است. بر مقدمه این گزارش، اکثر {افرادی که} کلیه آنها به خانه شکنی گذشت، اسرای خارجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعضای سابق داعش هستند کدام ممکن است تعدادی از سال پیش در جریان درگیری در غرب ادلب دستگیر شدند.

این دارایی ها علاوه بر این گزارش دادند کدام ممکن است در جریان این عملیات ۲ نفر کدام ممکن است توسط نیروهای تحریر الشام داروها مخدر خوردن شده بودند کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در قبرستان حلفا در ادلب به گرد و غبار سپرده شدند. المیادین به نقل اجتناب کرده اند این دارایی ها افزود کدام ممکن است به دکتر بیمارستان تحریر الشام اطلاع گرفت کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند امکانات مخفی مراقبت اجتناب کرده اند اعضای هیکل انسان به خانه شکنی گذشت کدام ممکن است در تالار اتحادیه قرار دارد ایجاد شده است. مهندسان کشاورزی در محله الثوره در ادلب.

به مشاوره این دارایی ها، این ساختمان خرس نظارت ویژه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوربین های نظارتی در احاطه آن نصب شده است. این دارایی ها اجتناب کرده اند کوتاهی گروه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهادهای حقوق بشری در معامله با به این موضوع انتقاد کردند.

نظامی سوریه در ژوئیه ۲۰۲۰، در جریان اشغال شهر الغدفه در قلمرو معرات النعمان در جنوب استان ادلب، انواع زیادی اجتناب کرده اند اعضای هیکل انسان را اختراع کرد.

آخر حرف / خ
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید