قانون جدید بریتانیا از کودکان / پیام رسانی برای مبارزه با محتوای نامناسب محافظت می کند


به گزارش خبرنگار علم و توسعه خبرگزاری فارس به نقل از گاردین، اصلاحات قانون ایمنی آنلاین شرکت های فناوری را ملزم به استفاده از فناوری جدید برای شناسایی و حذف محتوای سوء استفاده جنسی از کودکان می کند.(CSAE) تلاش کنید. همزمان، اپلیکیشن‌های پیام‌رسان فیس‌بوک و اینستاگرام علی‌رغم مخالفت شدید دولت بریتانیا، در حال آماده‌سازی برای معرفی کدگذاری سرتاسری هستند.

کمپین‌های حمایت از کودکان گفته‌اند که کدگذاری سخت‌گیرانه برای اطمینان از اینکه فقط فرستندگان و گیرندگان می‌توانند پیام‌های آنها را مشاهده کنند، از مشاهده محتوای غیرقانونی توسط پلتفرم‌های مجری قانون و فناوری جلوگیری می‌کند. با این حال، مقامات گفتند که این اصلاحیه تلاشی برای جلوگیری از گسترش بیشتر این خدمات نیست و هر فناوری که به کار گرفته می شود باید کارآمد و متناسب باشد.

بررسی پیام‌های خصوصی برای محتوای کودک آزاری بحث‌برانگیز است و کمپین‌ها درباره پیامدهای منفی برای حریم خصوصی کاربران هشدار داده‌اند. یکی از روش های بحث برانگیز که می تواند توسط Offcom (که بر اجرای دیگری نظارت دارد) در نظر گرفته شود، اسکن سمت مشتری است.

بر اساس اصلاحیه پیشنهادی، آفکام می‌تواند از شرکت‌ها بخواهد فناوری‌های جدیدی ایجاد کنند که می‌تواند به شناسایی و جلوگیری از سوء استفاده کمک کند. اگر شرکتی از قانون پیروی نکند، Off Com این اختیار را دارد که شرکت را تا سقف ۱۸ میلیون و یا ۱۰ درصد از مبادلات بین المللی سالانه جریمه کند.

قانون ایمنی آنلاین هفته آینده پس از بررسی توسط کمیته ای متشکل از نمایندگان مجلس به مجلس بازخواهد گشت و انتظار می رود اواخر امسال یا اوایل سال ۲۰۲۳ به قانون تبدیل شود.

طبق گزارش آژانس ملی جرایم بریتانیا، بین ۵۵۰ تا ۸۵۰ هزار نفر در این کشور در معرض خطر استثمار جنسی از کودکان هستند. راب جونز، مدیر کل بهره کشی جنسی از کودکان NCA، گفت: “ما به شرکت های فناوری نیاز داریم که در خط مقدم همکاری با ما باشند و این ابتکارات جدید این امر را تضمین می کند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید