فعالان به دنبال سینمای سن Kyrsten هدر رفته در ماراتن بوستون هستند

فعالان به دنبال سینمای سن Kyrsten هدر رفته در ماراتن بوستون هستند


تظاهرکنندگان چپ افراطی روز دوشنبه به بوستون رفتند تا با سن مواجه شوند. سینما Kyrsten (D -Ariz.) پس از مخالفت با لایحه هزینه های اجتماعی گسترده توسط رئیس جمهور بایدن و رهبران دموکرات کنگره ، نیت خود را برای انجام این کار هنگام شرکت در ماراتن بوستون اعلام کرد.

یک مشکل: فیلم مسابقه را اجرا نکرد.

جان لا بامبارد ، سخنگوی سناتور دوشنبه شب در گفت وگو با روزنامه “پست” گفت: “در حالی که کیرستن واجد شرایط بود و وارد مسابقه شد ، اما به دلیل بهبودی شکستگی پا نتوانست ادامه دهد.”

این سینما در جریان یک ماراتن در ایالت واشنگتن در ماه ژوئن مجروح شد. چند روز بعد ، رئیس جمهور بایدن لباس قرمز بدون آستین به تن کرد تا عصای خود را پنهان کند ، در حالی که رئیس جمهور بایدن اعلام کرد که کاخ سفید با یک توافقنامه زیربنایی 1.2 تریلیون دلاری با یک گروه سناتور دو حزبی موافقت کرده است.

در 1 ژانویه ، در اکتبر ، روزی که بایدن به قانونگذاران اطلاع داد که نمی تواند از توافق زیرساخت ها پیش بیاید مگر اینکه لایحه هزینه های اجتماعی در کنگره تصویب شود ، سینما برای تعیین وقت پزشکی به آریزونا بازگشت.

دونده ها در طول 125 ماتون بوستون در 11 اکتبر 2021 در بوستون ، ماساچوست به خط پایان خیابان بویلستون می روند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

روز شنبه ، بوستون گلوب گزارش داد که شبکه سبز نیو دیل ، یک سازمان چتر از 15 گروه چپ ، سینما را “شکار پرندگان” می کند ، زیرا مسیر تاریخی 26.2 مایل را اجرا می کند.

سینما ، یکی از دو سناتور دموکرات که اصرار داشت از طرح پیشنهادی 3.5 تریلیون دلاری حمایت نمی کند ، در روزهای اخیر بارها با فعالان مواجه شده است – از جمله در سخنرانی که در دانشگاه ایالتی آریزونا تدریس کرده بود. از درب انبار فراخوانده شد

سناتور 45 ساله دونده مسافت نیست. او در حساب شخصی خود در توییتر خود را “فوق العاده ماراتن ، مقدماتی بوستون و IRONMAN” توصیف می کند. او پیشتر ماراتن بوستون را در سال 2014 دویده بود و در کمتر از پنج ساعت به پایان رسید.

روز دوشنبه ، بخش Tempe حزب خانواده های کارگری آریزونا و جنبش طلوع آفتاب عکس دوازده فعال را با بنرهایی که روی آنها نوشته شده بود نوشته بود: “سینما: شجاع باشید ، برای ما بجنگید” و “آب و هوا ، مراقبت ، بدون وقفه در مراقبت.” ” عدالت »و« شما برای ما کار می کنید ».

گلوب گزارش می دهد که این گروه در مرکز شهر بوستون در نزدیکی خط پایان محل خود را برای منتظر آمدن سینما تعیین کرده اند.

با این تفاوت که او هرگز این کار را نکرده است.

ماراتن بوستون معمولاً در سومین دوشنبه آوریل به مناسبت روز میهن پرستان برگزار می شود ، تعطیلات دولتی در ماساچوست که یادآور نبردهای انقلاب لکسینگتون و کنکورد است. همه گیری COVID-19 ماراتن را مجبور به لغو در سال 2020 و برنامه ریزی مجدد برای امسال کرد.

شما هستید.  سینما Kyrsten وارد DCA شد ، جایی که معترضان کمی منتظرش بودند.
شما هستید. سینما Kyrsten وارد DCA شد ، جایی که معترضان کمی منتظرش بودند.
KyleAlexStewart / توییتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *