فروشنده برونکس با کالاهای تازه دور ریختنی شهر بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت می کند

فروشنده برونکس با کالاهای تازه دور ریختنی شهر بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت می کند


فروشنده خیابانی برانکس ، که 10 هزار دلار کالا توسط NYPD مصادره و توسط اداره بهداشت شهر کنار گذاشته شده است ، شنبه 13،000 دلار از طرفداران برای حمایت از تجارت خود دریافت کرد ، همانطور که در یک ویدیو ویروسی ضبط شده است.

فروشنده غذا ، دیانا هرناندز کروز ، که می گوید می خواهد از شهرداری مجوز بگیرد ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در محله Pelham Parkway ، جایی که میوه ها و سبزیجاتی که به صورت عمده خریداری کرده بود در یک کامیون کمپرسی قرار گرفت. روز به

هرناندز کروز ، 36 ساله ، پس از دریافت چک ، در کنفرانس مطبوعاتی اسپانیا به هواداران خود گفت: “این امر توسط شهردار به من داده نشده است ، بلکه توسط محله من ، افرادی که از من حمایت می کنند ، به من داده شده است.” “من از افرادی که این کار را برای من آوردند سپاسگزارم زیرا آینده خوبی برای فرزندانم می خواهم.”

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک مهاجرت کرد ، مادر چهار فرزند است. او به مدت پنج سال در گوشه ای از White Plains Road و Pelham Parkway South مشغول فعالیت بوده است.

این کمک ها از طریق جمع آوری کمک های مالی آنلاین از کارگران شهر برای عدالت ، گروهی متشکل از بیش از 180 اهدا کننده و کارگران شهرداری که خواستار برابری بیشتر در سطح شهر هستند ، به دست آمد. از جمله اهداکنندگان وی می توان به ابرو مجری رادیو داغ 97 اشاره کرد که مبلغ 5000 دلار دریافت کرد. هرناندز کروز علاوه بر کمک های مالی ، یک لپ تاپ و چاپگر برای پسر دبیرستانی خود دریافت کرد.

این کمک های مالی ، تجارت محصولات بیرونی هرناندز کروز را در چند سال گذشته بازیابی کرد. در 23 سپتامبر ، هرناندز کروز توسط مقامات NYPD و وزارت حفاظت از مصرف کنندگان و کارگران (DCWP) به دلیل فروش غذای تازه بدون مجوز فروشنده غذاها نقل قول شد. NYPD سرانجام با اداره تمیز کردن تماس گرفت تا محصول را دور بیندازد. یکی از رهگذران متوجه این حادثه شد و شروع به ضبط این حادثه با تلفن خود کرد. این ویدئو با پروژه فروشندگان خیابانی ، گروهی که از فروشندگان خیابانی حمایت می کند ، به اشتراک گذاشته شد و در حساب توییتر آنها منتشر شد. این ویدئو به سرعت ویروسی شد و 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 بازتوییت داشت.

در پایان ، افسران DCWP ، NYPD و کارگران سرویس بهداشتی پس از مشاهده واکنش شدید ساکنان جامعه بدون دور ریختن همه مواد غذایی صحنه را ترک کردند. هرناندز کروز بقیه غذای خود را تحویل داد.

کارینا کافمن گوتیرز ، معاون پروژه فروشندگان خیابانی می گوید: “مردم وقتی دیدند چه بر سرش آمده خشمگین شدند. همسایه ها از هدر رفتن و دور ریختن غذا و همچنین سوء استفاده از دیانا ، یکی از اعضای محبوب محله ، عصبانی هستند. “

شهردار بیل دی بلازیو از جمله خشمگینان شهردار بود که چند روز پس از این حادثه در کنفرانسی جدید آن را “موضوعی کلاسیک در مورد عدم برقراری ارتباط و استفاده از عقل سلیم اداری” خواند.

شورای شهر همچنین به دنبال افزایش تعداد مجوزهای اضافی تقریباً 4000 بود. مجوزها با افزایش 400 در سال طی ده سال آینده ، از سال 2022 صادر می شود. با وجود این ، هنوز هزاران نام در لیست انتظار برای دریافت مجوز و رسمی شدن تجارت خود وجود دارد. لیست انتظار یک سیستم بازار سیاه مجوزهای اجاره ای برای فروشندگان با بیش از 25000 دلار ایجاد کرد.

کافمن گوتیرز گفت: “من فکر می کنم راه حلی واقعاً مهم از این حادثه این است که این اولین بار نیست. و متأسفانه این ممکن است آخرین مورد تا زمان تغییر قانون نباشد.” گفت. “زیرا او سالها در تلاش بوده تا از فروشنده هایی مانند دیانا از شهر اجازه بگیرد. او سعی می کند کارهای درستی انجام دهد تا تجارت خود را رسمی کند ، اما محدودیت مجوزهای فعلی انجام این کار را غیرممکن می کند.”

سناتور ایالتی جسیکا راموس و نماینده کنگره جسیکا گونزالس روخاس لایحه ای برای مجوز نامحدود ارائه کرده اند که طبق گزارشات از سوی مناطق تجاری محلی مورد انتقاد قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *