فرماندار مهمند: مطالبات ورزشکاران و جوانان برآورده می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از رودهین، با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران، فرمانداران شهرستان دیموند، بخشداری رودهین و مهمند به بررسی مشکلات اماکن ورزشی رودهین و مهمند پرداختند. جلسه عمدی برگزار شد رئیس شورای اسلامی شهر دیوبند رودهین و روسای ادارات ورزش دیومند از ورزشکاران و اماکن ورزشی رودهین و مومند بازدید کردند.

رضا طاهرخانی شهردار دیموند در این دیدارها گفت: طی بازدیدهایی که انجام دادیم و با توجه به شیوع ویروس کرونا در این مدت، نواقصی در دموبند وجود دارد که از مطالبات مطرح شده است. جوانان: اقدامات لازم در این زمینه انجام شده و این مطالبات پیگیری و رفع خواهد شد.

وی گفت: در جلسه با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تصمیمات لازم از جمله رفع نواقص موجود و افزایش ورزش سر آقایان گرفته شده و در کوتاه مدت مشکلات موجود برطرف خواهد شد. “به اندازه کافی تلاش کن. زمان.”

طاهر خانی افزود: در کنار ورزش به مطالبات حقوق جوانان نیز رسیدگی خواهد شد و برای رفع دغدغه ورزشکاران و جوانان در رشته های مختلف به این مطالبات در اولویت رسیدگی خواهد شد.

شهردار دیماوند اهمیت دادن به ورزش و جوانان را اولویت دولت مردمی دانست که با جدیت پیگیر مشکلات جوانان و ورزشکاران زیر نظر دولت است و در این زمینه اقدامات لازم را انجام خواهد داد و مشکلات را حل خواهد کرد. .

انتهای پیام/ ۶۷۰۲۹
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید