عیادت سردار تنگیری از پدر شهید علی رضا آرمت


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه بعد از ظهر جمعه با همراهی سردار راستی جانشین فرمانده کل سپاه در معیت پدر شهید علیرضا آرمات که از بیمارستان مرخص شده بود. انجام شد، مشاهده شد. قدرت

سردار تنگسیری در دیدار با پدر شهید آرمان گفت: ما وظیفه داریم همچنان ارادت و محبت خود را به خانواده شهدا که نور چشم ما هستند نشان دهیم و از روح خود برای ادامه زندگی استفاده کنیم. “و تو دعا کن. برای اینکه بتوانیم کارمان را به درستی انجام دهیم.»

فرمانده کل سپاه گفت: ملت ایران اسلامی قدردان همه خانواده‌های شهدا هستند و اگر شهدا نبودند جان خود را فدا نمی‌کردند و خانواده‌هایشان انقلابی نمی‌شدند. در برابر انواع وسوسه ها و حملات دشمنان و منافقین صبور باشید». امنیت در جامعه ما وجود نداشت، امروز به خاطر فداکاری شهدا و سربازان امنیت را در کشورمان به درستی حفظ می کنیم.

دریادار تنگسیری افزود: به لطف خداوند و با رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مشکلات اقتصادی با تلاش مسئولان، فرمانداران، جوانان انقلابی و شرکت های علمی حل می شود. مردم در گام دوم انقلاب شاهد تحقق تمدن نوین اسلامی خواهند بود که ثمره خون شهدا و مقاومت ملت قهرمان ایران اسلامی است.

سردار تنگی با آرزوی سلامتی برای پدر شهید آرمیت گفت: ما به عنوان فرزند شما با سربلندی، وظیفه و خدمت آماده هر کار و مشکلی هستیم.

در این دیدار خانواده شهید آرمان با تشکر از سردار تنگسیری که همواره به یاد شهدا و ابراز محبت خود به خانواده های معظم شهدا هستند، گفتند: شما به استکبار جهانی توهین می کنید و از منافع و منابع خود دفاع می کنید. ما شادی کشور عزیزمان را بر پوست خود پنهان نمی کنیم و سرمان را بالا می گیریم و به شما افتخار می کنیم و هر شبانه روز برای پیروزی شما دعا می کنیم.

انتهای پیام/۱
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید