طراحی سیستم های بازخورد و نظارت برای گرفتن بازخورد دانش آموزان در مورد سلامت روان


زهرا عزیزی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران در دومین نشست تخصصی جشنواره ملی سلامت دانشجویی که در تالار شهید دهشور دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: این دانشجویان نیاز به آرامش دارند. آنها را قبل از کرونا زنده کنید و ارتباط و تعامل را به آنها بیاموزید.
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران هدف از برگزاری جشنواره ملی سلامت را دعوت از دانشجویان به متون آنها دانست و گفت: این جشنواره می خواهد نقش اصلی را در بحث سلامت روان به خود دانشجویان واگذار کند.
وی همچنین با اشاره به طراحی سامانه‌های بازخورد و مشاهده در جشنواره ملی سلامت دانشجویی افزود: با طراحی این دو سامانه در جشنواره، دیدگاه‌های متفاوتی از سوی دانشجویان نسبت به سلامت روان خواهد شد. انجام خواهد شد. ثبت نام کنید و ثبت نام کنید «تحلیل فعالیت های انجام شده بودجه مربوطه در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد.
عزیزی با تاکید بر نقش آموزش در ارتباط و تعامل اجتماعی گفت: زمان تبدیل دانش به مهارت فرا رسیده است.
رئیس مرکز آموزش دانشگاه تهران گفت: تا زمانی که سواد به یک مهارت تبدیل نشود، نمی تواند موثر و کاربردی باشد.
وی افزود: به منظور تربیت دانشجویان و بازگرداندن آنان به زندگی ایمن و عادی، حضور مسئولان و مشاوران مرکز مشاوره، خوابگاه ها، جشن ها و نمایشگاه ها در بین دانشجویان مرکز مشاوره دانشگاه تهران برای مهارت آموزی است. برنامه های مختلفی را اجرا می کند. به طور شخصی به دانش آموزان آموزش می دهد.
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران بر اهمیت سلامت روان دانشجویان به ویژه تاکید کرد و گفت: بخش‌های مختلف دانشگاه باید مرکز مشاوره را در این زمینه یاری کنند. علاوه بر معاونت دانشجویی، معاونت فرهنگی دانشگاه، اساتید مشاور و فرهنگی پردیس نیز مسئولیت هایی را بر عهده خواهند داشت.
وی برپایی اردوهای آموزشی و یادگیری در اوقات فراغت دانشجویان را از برنامه های مرکز مشاوره دانشگاه تهران با حضور دانشجویان و خیرین مرکز مشاوره عنوان کرد.
عزیزی در بخشی دیگر از سخنان خود به نقش همیاران سلامت روان در تقویت سلامت اشاره کرد و گفت: سعی داریم به عنوان مجری سلامت روان به همکاران آموزش های تخصصی ارائه دهیم، این فرصت را جدی بگیریم.
دومین نشست تخصصی جشنواره ملی سلامت دانشجویی با حضور دکتر ابراهیم نعیمی معاون خدمات دانشجویی دانشگاه تهران و رئیس سازمان خدمات دانشجویی با موضوع برگزار شد. دکتر زهرا عزیزی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران و رئیس دفتر مشاوره و سلامت وزارت آموزش و پرورش تهران و جمعی از همکاران سلامت روان دانشگاه های تهران تشکیل شد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید